Nowy film twórcy ?Dziennika Bridget Jones?

Za scenariusz i reżyserię ?Czasu na miłość? odpowiada Richard Curtis - autor takich przebojów kinowych jak ?Notting Hill?, ?To właśnie miłość?, ?Cztery wesela i pogrzeb?  oraz kultowego ?Jasia Fasoli? - jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci komicznych na całym świecie. Czy ?Czas na miłość? - film, który wydaje się być najbardziej osobistym w jego dotychczasowej karierze powtórzy sukces poprzednich?

Curtis jest nadal wierny jednemu gatunkowi - komedii, jednak jego w najnowszym obrazie magia ma różne oblicza, nie tylko te związane z uczuciem...

Główny bohater - 21 Tim Lake (Domhnall Gleeson znany z produkcji ?Anna Karenina? oraz ?Harry Potter i insygnia śmierci II?  odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie.   Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat ... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny plan okazuje się w rzeczywistości nie tak prosty do wykonania jak mogłoby się wydawać. Tim przeprowadza się z Londynu do Kornwalii, gdzie ma podjąć studia prawnicze. Tam też poznaje piękną, ale niezbyt pewną siebie Mary (Rachel Mcadams, wcześniej wystąpiła w  produkcjach ?Wredne dziewczyny?, ?Pamiętnik?, ?I że Cię nie opuszczę?. Obydwoje zakochują się w sobie i wszystko wydaje się być na najlepszej drodze do happy endu, kiedy to niefortunny incydent związany z podróżą w czasie sprawia, że Tim po raz kolejny poznaje Mary, jak gdyby nigdy wcześniej się nie spotkali. Poznają się zatem po raz ?pierwszy?, a potem jeszcze raz i w końcu po długich zabiegach i licznych podróżach w czasie chłopakowi udaje się zdobyć serce wybranki. Dzięki swoim nadprzyrodzonym zdolnościom Tim jest w stanie oświadczyć się w sposób perfekcyjny, uratować swoje przyjęcie weselne od najgorszego toastu drużby oraz uchronić swojego najlepszego przyjaciela przed zawodową katastrofą. Ale podróże w czasie niosą ze sobą nie tylko same korzyści, ale również poważne ograniczenia i zagrożenia.  Jakie? Do sprawdzenia w kinach od 20 września!


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz