Nowy czeski serial produkcji HBO Europe w reżyserii Jana Hrebejka „Aż po uszy”

Już dziś w HBO premiera nowej czeskiej produkcji HBO Europe ? Aż po uszy w reżyserii Jana Hřebejka. Serial opowiada o skomplikowanych relacjach między kobietami a mężczyznami.

Premierowe odcinki będzie można oglądać od 2 lipca w HBO. Serial w całości jest dostępny w HBO GO.

Akcja serialu toczy się w Pradze. Przebojowa i pełna ambicji Šárka (Aňa Geislerová) pracuje w agencji reklamowej, a jej kariera rozwija się dynamicznie. Jest singielką, ale przypadkowo poznany Jakub (Jiří Havelka) robi na niej dobre wrażenie. W małżeństwie dilera samochodowego Milana (Hynek Čermák) i lekarki Zuzany (Jitka Čvančarová) nie układa się najlepiej. Milan nieustannie zdradza żonę, która rozczarowana związkiem wdaje się w intymną relację z masażystką Lindą (Jana Kolesárová). Samotna Ema (Anna Polívková) bezskutecznie poszukuje miłości w internecie.

Aż po uszy to trzynastodocinkowy serial obyczajowy opowiadający w zabawny sposób o potrzebie bliskości, namiętności i poszukiwaniu szczęścia u boku drugiej osoby. Za reżyserię produkcji odpowiedzialny był wielokrotnie nagradzany Jan Hřebejk (Musimy sobie pomagać, Czeski błąd). W główne role wcielają się Aňa Geislerová (Jazda, Żelary), Jiří Havelka (Zoufalci), Jitka Čvančarová (Mężczyźni w nadziei), Anna Polívková (Wycieczkowicze) oraz Hynek Čermák (Błękitny tygrys).

Premierowe odcinki serialu Aż po uszy będzie można oglądać od 2 lipca w czwartki o godz. 20.10 w HBO. Serial będzie emitowany po dwa odcinki. Powtórki zaplanowane zostały na niedzielne wieczory w HBO2 od 5 lipca. Serial w całości jest dostępny od 2 lipca w HBO GO.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz