Nowe zdjęcia z ?Brick Mansions. Najlepszego z najlepszych?

25 kwietnia, tego samego dnia co w USA, na ekranach polskich kin pojawi się ostatni film z kompletną rolą gwiazdy serii ?Szybcy i wściekli? ? Paula Walkera. Pojawiły się nowe zdjęcia.

Strzelanina, pościgi i ogromna dawka adrenaliny to elementy nieodłącznie kojarzące się z filmami, w których występował Paul Walker. Gwiazdor zyskał sławę dzięki popularnej serii ?Szybcy i wściekli?. ?Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych? to ostatni film z kompletną rolą tragicznie zmarłego aktora. Produkcja wydaje się idealnym ukoronowaniem jego kariery. Film łączy w sobie wszystkie elementy, które zawsze towarzyszyły mu na planach filmowych. W ?Brick Mansions? Paul Walker wciela się bowiem w rolę policjanta, który będzie musiał stawić czoła jednemu z najgroźniejszych przestępców, rezydującemu w kontrolowanej przez gangi dzielnicy. U boku gwiazdy ?Szybkich i wściekłych? zobaczymy rapera z legendarnej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan oraz Davida Belle ? kaskadera i mistrza miejskiego sportu o nazwie parkour.

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz