Nowe wcielenie „Pięknej i bestii”. Premiera trzeciego sezonu serialu „Piękna i bestia”

W lipcu, miesiąc po amerykańskiej premierze, na antenie AXN pojawi się trzeci sezon produkcji "Piękna i bestia", czyli współczesnego remake?u kultowego serialu z lat osiemdziesiątych. Popularna produkcja to najnowsza adaptacja przewijającego się w europejskiej kulturze motywu baśni. Premierowy odcinek trzeciego sezonu serialu już 27 lipca o godz. 22.00 tylko w AXN.

Główna bohaterka serialu to policjantka z nowojorskiego wydziału zabójstw, Catherine Chandler (w tej roli Kristin Kreuk). Jako nastolatka była świadkiem morderstwa swojej matki i cudem udało jej się uniknąć śmierci dzięki nieznajomemu wybawcy. Po latach, podczas prowadzonego śledztwa, przypadkiem trafia na trop prowadzący do odkrycia tajemnicy jej ratunku. Kiedy okazuje się, że jej obrońcą był, posiadający nadnaturalne zdolności, lekarz Vincent Keller (w tej roli Jay Rayan), między bohaterami powoli zaczyna rodzić się uczucie.

W trzecim sezonie związek głównych bohaterów serialu przestaje być tajemnicą, a Vincent w końcu oświadcza się. Jednak przygotowania do ślubu wkrótce przerywa kolejne śledztwo Catherine. Tym razem po pomoc do detektyw zwracają się agenci Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych. Producenci zapowiadają, że występująca w roli Heather Chandler, aktorka Nicole Gale Anderson stanie się jednym z głównych bohaterów trzeciego sezonu, a w jego obsadzie pojawią się również nowe postacie, takie jak ciotki Catherine - Lily i Claire.

Premiera trzeciego sezonu serialu "Piękna i bestia" 27 lipca o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22.00.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz