Nowe sezony seriali Okup i Nocna zmiana oraz weekend filmów z Willem Smithem w AXN oraz Future Man w AXN Black

Najlepszy negocjator świata podejmujący się najtrudniejszych rozmów z porywaczami, walka o ludzkie życie na nocnych zmianach ostrego dyżuru szpitala w San Antonio, woźny stający do walki o uratowanie ludzkości u boku bohaterów ze swojej ulubionej gry wideo oraz pierwsze trzy części Facetów w czerni tuż po premierze najnowszych przygód agentów, polujących na kosmitów w nienagannie skrojonych garniturach. Czerwiec na kanałach AXN to premiera nowych sezonów Okupu i Nocnej zmiany, serialu komediowego Future Man oraz seria filmów z Willem Smithem.

Okup to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Niezależnie od okoliczności, nigdy nie używa broni i nie ucieka się do przemocy. Wydarzenia ukazane w Okupie inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami wybitnego negocjatora Laurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem - Marwanem Merym - stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. W 3. sezonie serialu zespół Erica będzie musiał negocjować z porywaczami, aby uwolnić żonę słynnego projektanta mody oraz rosyjską primabalerinę. Premiera 3. sezonu serialu Okup w środę 19 czerwca o godz. 21.55. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:55 w AXN.

Nocna zmiana śledzi losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Trzech lekarzy w zespole wywodzi się z wojska. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii, Scottem Clemmensem (Scott Wolf) i administratorem szpitala, Michaelem Ragosa (Freddy Rodriguez). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi - Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 2. sezonie serialu do zespołu dołączy nowy chirurg urazowy, dr Joey Chavez (Adam Rodríguez). Premiera 2. sezonu serialu Nocna zmiana we wtorek 25 czerwca o godz. 21.55. Kolejne odcinki we wtorki o 21.55 w AXN.

Serial komediowy Future Man opowiada historię woźnego, Josha Futturmana (Josh Hutcherson), który jako pierwszy w historii ukończył grę wideo Biotic Wars. Po wygranej w jego życiu pojawiają się niespodziewanie dwaj główni bohaterowie gry, Tiger (Eliza Coupe) i Wolf (Derek Wilson). Przybyli oni z przyszłości, aby zwerbować Josha do powstrzymania realnej biologicznej zagłady ludzkości. Razem ruszają w pełną zabawnych sytuacji podróż w czasie, aby zmienić bieg historii. Premiera serialu Future Man we wtorek 18 czerwca o godz. 21:05 w AXN Black. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21:05 w AXN Black.

MENINBLK-CTIT-CT-2331

W dniach 20 – 22 czerwca w AXN maraton z filmami z Willem Smithem. Na początek trylogia Faceci wczerni - jedna z najbardziej popularnych komedii w dziejach kina. Agent J (Will Smith) i agent K (Tommy Lee Jones) kontrolują imigrantów z kosmosu, wśród których nie brakuje jednostek o skłonnościach przestępczych. Ponieważ śledzenie ich nie może wzbudzać żadnych podejrzeń wśród niczego nieświadomych obywateli, agenci korzystają z całej gamy gadżetów, z których najbardziej przydatny jest "neutralizator" - kieszonkowy sprzęt do wymazywania pamięci. W AXN zobaczymy także film Hancock – historię zagubionego superbohatera, który spotyka na swojej drodze specjalistę od Public Relations, Raya, który postanawia naprawić jego wizerunek. Na koniec obie części filmu Bad Boys - kultowej serii z Willem Smithem i Martinem Lawrencem w rolach głównych, którzy jako agenci FBI stają do potyczki z gangami narkotykowymi.

Film Faceci w czerni w czwartek 20 czerwca o 18:05 w AXN

Film Hancock w czwartek 20 czerwca o 20:05 w AXN

Film Faceci w czerni 2 w piątek 21 czerwca o 18:10 w AXN

Film Bad Boys w piątek 21 czerwca o 20:00 w AXN

Film Faceci w czerni 3 w sobotę 22 czerwca o 17:55 w AXN

Film Bad Boys 2 w sobotę 22 czerwca o 20:00 w AXN

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz