Nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo w zwiastunie „Sług bożych”

banner Sługi boże

Już za dwa tygodnie do kin wejdą ?Sługi boże? z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. Premiera kryminału odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach Konkursu Głównego. Od dziś dostępny jest wyjątkowy materiał ? nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo, ?Biegnij dalej sam?, która premierowo znalazła się w drugim zwiastunie filmu. Utwór usłyszymy w kinach 16 września.

O jaki świat dziś walczysz? - śpiewa Fisz w swoim nowym utworze. Piosenka znalazła się w filmie ?Sługi boże?, a dziś prezentujemy zwiastun, który w całości ilustruje utwór zespołu Fisz Emade Tworzywo Mariusz Gawryś, reżyser i współautor scenariusz, tak mówi o filmie: to historia kryminalna. Mamy dwójkę bohaterów i śledztwo, którego ważnym elementem są służby specjalne, Bank Watykański i tajemnicze morderstwa kobiet. Bohaterowie, próbują rozwikłać zagadkę, dotykają bolesnych tajemnic swojego życia. Można powiedzieć, że komisarz Warski, polski policjant, i Ana Wittesch, policjantka z Berlina, to taka para, w której mężczyzna jest po przejściach, a kobieta z przeszłością.

Głównym bohaterem filmu jest bezkompromisowy komisarz Warski, którego gra Bartek Topa. Na ekranie partneruje mu Julia Kijowska. Dostałam propozycję zagrania w tej opowieści innej bohaterki, ale od początku bardzo interesowała mnie historia tajemniczej Any Wittesch. Nie do końca wiadomo, dlaczego przyjeżdża do Polski i jaką ma motywację. Podobała mi się dziewczyna, która się kręci w tej historii, niewiele mówi, niewiele o niej wiemy, a potem okazuje się, że jest kluczowa dla intrygi. ? opowiada aktorka. Od 25 sierpnia w księgarniach dostępna jest również książka ?Sługi boże? autorstwa Adama Formana.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz