„Nowa dziewczyna” Ozona – oficjalny polski zwiastun filmu

Pojawił się oficjalny polski zwiastun ?Nowej dziewczyny? w reżyserii François Ozona ? dwukrotnie nominowanego do Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes (?Młoda i piękna?, ?Basen?), zdobywcy Europejskiej Nagrody Filmowej za Najlepszy Scenariusz (?U niej w domu?). W rolach głównych francuski amant ? Romain Duris (?Heartbreaker. Licencja na uwodzenie?, ?Smak życia?) oraz Ana?s Demoustier ? gwiazda głośnego ?Sponsoringu? Małgorzaty Szumowskiej. Nowa produkcja Ozona została uhonorowana Sebastiane Award dla Najlepszego Filmu w San Sebastian oraz zdobyła Nagrodę Publiczności na festiwalu w Petersburgu. Scenariusz powstał na podstawie opowiadania Ruth Rendell. Jedną z poprzednich książek autorki zekranizował Pedro Almodóvar (?Drżące ciało?). Najnowszy film Ozona w samej tylko Francji zgromadził blisko pół miliona widzów. ?Nowa dziewczyna? zawita do polskich kin już 3 lipca.

?Nowa dziewczyna? w kinach od 3 lipca

?Powiew suspensu jak u Hitchcocka i seksualny niepokój jak u Almodóvara? - Variety.com ?Wysmakowane spojrzenie na pożądanie i seksualność? - Hollywoodreporter.com ?Mistrzowski? - Tiff.net

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=yRdkKpmEgSE[/youtube]

Claire i Laura to najlepsze przyjaciółki od dzieciństwa. Są nierozłączne i dzielą ze sobą wszystkie najważniejsze momenty życia. Pewnego dnia Laura zapada na ciężką chorobę i wkrótce potem umiera. Claire popada w depresję. Chcąc sobie poradzić ze stratą, zaczyna pomagać Davidowi ? mężowi przyjaciółki, który samotnie wychowuje niemowlę. Kobieta nie wie jednak, że mężczyzna ukrywa przed światem mroczny sekret. Podczas niezapowiedzianej wizyty w domu Laury i Davida, Claire natyka się na tajemniczą Virginię. Nowa dziewczyna ma na sobie ubrania Laury, a w jej twarzy jest coś niepokojąco znajomego.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz