Nolan i Stuhr pobici przez Basię Kurdej-Szatan. ?Dzień dobry, kocham cię? na szczycie polskiego box office.

Komedia ?Dzień dobry, kocham cię? przerwała dobrą passę ?Bogów? i po świetnym weekendzie otwarcia (blisko 140 000 widzów w trzy dni) została nowym liderem polskiego box office! W walce o pierwsze miejsce i tytuł najchętniej oglądanego filmu w Polsce, romantyczna produkcja z Basią Kurdej-Szatan nie dała szans wchodzącym równolegle na ekrany konkurentom. Była lepsza od bijącego na świecie rekordy ?Interstellar? Christophera Nolana i ?Obywatela? Jerzego Stuhra!

Sukces ?Dzień dobry, kocham cię? to nie tylko status lidera box office. Poza detronizacją ?Bogów?, pokonaniem Stuhra i Nolana, nowe dzieło twórców ?Śniadania do łóżka?, ?Nigdy w życiu!?, ?Tylko mnie kochaj? i ?Dlaczego nie!? może pochwalić się szeregiem innych osiągnięć. Wśród nich jest wysoki wynik z pierwszego weekendu, plasujący ?Dzień dobry, kocham cię? obok disnejowskiej ?Czarownicy? i ?Wilka z Wall Street?. Nie tylko dał on ?Dzień dobry, kocham cię? miejsce wśród dziesięciu najlepszych otwarć filmów fabularnych w 2014 roku ? ale również ? był wyższy od wyników, z jakimi na polskich ekranach debiutowały takie hity jak ? ?Lucy?, ?Służby specjalne?, czy ?Noe: Wybrany przez Boga?. Ponadto frekwencja filmu Ryszarda Zatorskiego wypada doskonale na tle otwarć polskich komedii ostatnich miesięcy. W gatunku tym osiągnęła najlepszy wynik ostatnich dziewięciu miesięcy, zaraz obok ?Facet (nie)potrzebny od zaraz?.

?Dzień dobry, kocham cię? to nie tylko sukcesy frekwencyjne, ale i wielka popularność filmu w polskim internecie. Po premierowym weekendzie oficjalny fanpage na Facebooku liczy już blisko 110 000 osób, a promujące film materiały w serwisie Youtube obejrzano łącznie ponad 1 250 000 razy! Wśród nich najpopularniejszym okazał się promujący komedię teledysk. Wideoklip do nowej wersji hitu ?Dzień dobry, kocham cię? z repertuaru grupy Strachy Na Lachy, wykonanej wspólnie przez Barbarę Kurdej-Szatan i zdobywcę tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards ? Libera obejrzało w Youtube prawie 700 000 użytkowników!

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=bSEHayJCalE[/youtube]

W kinach od 7 listopada 2014

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz