Nocny Maraton z Sagą Zmierzch tylko w kinie Helios!

Już w piątek, 25 lipca we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce w ciągu jednej nocy zostaną wyświetlone wszystkie części kultowej sagi ?Zmierzch?! Widzowie obejrzą aż pięć pełnometrażowych filmów, które będą gratką nie tylko dla fanów serii!

Kolejny NMF został przygotowany w odpowiedzi na prośby uczestników tego cyklu. Tym razem kino Helios zabierze swoich widzów do niezwykłego, przenikającego się świata wampirów i ludzi, do świata, w którym kwitnie niecodzienna miłość Belli Swan (w tej roli Kristen Stewart) i wampira Edwarda Cullena (Robert Pattison).

W ciągu 11 godzin zostaną wyemitowane wszystkie części filmowej sagi: ?Zmierzch?, ?Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu?, ?Saga Zmierzch: Zaćmienie?, ?Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 1? oraz ?Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2?. Początek maratonu startuje już 25 lipca o godzinie 21:00, natomiast meta przewidywana jest dzień później ? 26 lipca o godzinie 8 rano.

Do każdego biletu na Nocne Maratony Filmowe w kasie kina dołączony będzie specjalny kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon obowiązuje tylko w czasie NMF.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz