Nocny maraton „Igrzysk śmierci” w kinach Cinema City!

Już 22 listopada o godzinie 21:00 w wybranych kinach Cinema City w całej Polsce wystartuje maraton ?Igrzysk śmierci?. Na widzów czekają zaskakujące zwroty akcji, pełne napięcia momenty, przerażające pojedynki oraz doskonała obsada aktorska. W czasie pokazu na ekranach kin zakróluje najbardziej wyczekiwana premiera sezonu - ?Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia?. Razem z Katniss Everdeen i Peetą Mellarkiem weź udział w najniebezpieczniejszym turnieju świata. I pamiętaj - zwycięzca może być tylko jeden..

Na uczestników maratonu w Cinema City czeka pierwsza część filmu ?Igrzyska śmierci?, która z wynikiem ponad 670 mln dolarów na całym świecie była trzecim najpopularniejszym filmem ubiegłego roku (za ?Avengers? i ?Mroczny Rycerz powstaje?). Na ekranach Cinema City pojawi się także jej kontynuacja - ?W pierścieniu ognia?. Druga odsłona serii ma niemal dwukrotnie wyższy budżet od pierwszej części (140 mln w porównaniu z 80 mln dolarów) i w opinii amerykańskich krytyków jest także jeszcze lepszym filmem - uzyskała wyższe oceny na Rotten Tomatoes i Metacritic - serwisach grupujących wszystkie recenzje danego filmu. 75 Głodowe Igrzyska przyniosą zaskakujący obrót spraw! Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Katniss Everdeen i Peety Mellarka, którzy tym razem będą walczyć.przeciwko sobie!

Maraton ?Igrzysk śmierci? wystartuje 22 listopada o godzinie 21:00 w 18 wybranych kinach Cinema City w całej Polsce. Bilety w cenach 27 złotych (kina Cinema City Arkadia i Mokotów) oraz 25 złotych (pozostałe kina) do kupienia wyłącznie w kasach kin. Od 22 listopada najnowszą odsłonę ?Igrzysk śmierci" można oglądać także w sali Škoda 4DX w kinie Cinema City Arkadia oraz w pięciu kinach IMAX w całej Polsce.

Kina wyświetlające maraton:

 

Kino

Cinema City Arkadia

Cinema City Mokotów

Cinema City Lublin

Cinema City Krewetka

Cinema City Gliwice

Cinema City Katowice Punkt 44

Cinema City Łódź

Cinema City Częstochowa Wolność

Cinema City Toruń Plaza

Cinema City Bydgoszcz

Cinema City Poznań

Cinema City Zielona Góra

Cinema City Wałbrzych

Cinema City Kraków Plaza

Cinema City Bytom

Cinema City Rybnik

Cinema City Bielsko-Biała

Cinema City Ruda Śląska

 

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz