Nocny Maraton Filmowy „Igrzyska Śmierci” w kinach Helios!

W piątek, 21 listopada we wszystkich 34 kinach sieci Helios  odbędzie się długo wyczekiwany przez Fanów serii ? Nocny Maraton Filmowy ?Igrzyska Śmierci? z trzema częściami jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi!

Będzie to absolutnie niezwykła noc z ekranizacjami bestsellerowej serii powieści autorstwa Suzanne Collins ? ?Igrzyska Śmierci?. Seria ta stała się również jednym z największych kinowych hitów ostatnich lat.

Kina Helios zagrają wszystkie trzy części filmu, w tym najbardziej oczekiwaną premierę jesieni ? ?Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.1?. Na ekranach gwiazdorska obsada, zapierające dech efekty specjalne i ogromny ładunek emocji, który mimo bezsennej nocy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć.

NMF ?Igrzyska Śmierci? rozpocznie się w piątek, 21 listopada o godzinie 22.30, a zakończy o 6:00 następnego dnia. W programie zaprezentowane zostaną następujące tytuły: ?Igrzyska śmierci?, ?Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia? oraz premierowo ?Igrzyska śmierci: Kosoglos cz.1?!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie Maratonu. Bilety na te wydarzenia można nabywać bezpośrednio w kasach kin lub za pośrednictwem strony internetowej helios.pl. W przypadku NMF nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. Nie obowiązują również kupony specjalne, vouchery i zaproszenia.

Szczegółowe informacje, zapowiedzi oraz aktualności dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce śledzić można także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz