Nocny Maraton Filmowy ?HOBBIT? w kinach Helios!

W piątek, 19 grudnia we wszystkich 34 kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędzie się Nocny Maraton Filmowy ?Hobbit? z przedpremierowym pokazem trzeciej części serii - ?Hobbit: Bitwa Pięciu Armii?! Wszystkie filmy dostępne są w wersji 2D lub 3D, ponadto do 9 grudnia można kupić bilety w promocyjnej cenie!

Trzy części filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena z przedpremierowym pokazem ?Hobbit: Bitwa Pięciu Armii? to długo wyczekiwany zestaw na NMF. Tej grudniowej nocy Helios zabierze swoich Widzów w niezwykłą podróż w towarzystwie Bilbo Bagginsa, czarodzieja Gandalfa, Krasnoludów i wielu magicznych postaci.

W ramach NMF odtworzone zostaną kolejno wszystkie części trylogii: ?Hobbit: Niezwykła podróż?, ?Hobbit: Pustkowie Smauga? oraz przedpremierowo ? ?Hobbit: Bitwa pięciu armii?. Pierwszy seans zaplanowano na godzinę 22:00, koniec maratonu to 6:30! Rozmach i zapierające dech w piersiach efekty z jakim Peter Jackson zrealizował te filmy, jeszcze długo po zakończeniu maratonu nie pozwolą Widzom na powrót ze świata fantazji do rzeczywistości?

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu. Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej.

Szczegółowe informacje, zapowiedzi oraz aktualności dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce śledzić można także w serwisie Facebook pod adresem: www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz