Nimfomanka Sophie Marceau wie, jak (się) kochać w Paryżu! ? czyli ?Seks, miłość i terapia? przedpremierowo w ramach cyklu ?Kino na Obcasach?

Piękna Sophie Marceau powraca i uwodzi seksapilem w wielkim przeboju francuskich kin ? ?Seks, miłość i terapia?. Uwodzicielską komedię Panie będą mogły zobaczyć przedpremierowo w cyklu Kino na Obcasach już 10 marca w wybranych kinach sieci Multikino.

Notoryczny uwodziciel Lambert (Patrick Bruel) próbuje zmienić swoje życie i wyleczyć się z uzależnienia od seksu. Jednak jego plany zostają poddane trudnej próbie. Pechowiec nieświadomie zatrudnia jako partnerkę w gabinecie terapii dla par? nimfomankę. Judith (Sophie Marceau) straciła poprzednią posadę, gdyż zaciągała do łóżka (i innych miejsc) wszystkich klientów firmy. Teraz bierze sobie na cel Lamberta. Czy erotoman na odwyku i nimfomanka mogą nawiązać romantyczną relację? Czy zakochają się w sobie i będą sobi wierni?

?Seks, miłość i terapia? ? błyskotliwa, damsko-męska opowieść o tym, jak (się) kochać w Paryżu. W głównych rolach, w najnowszym filmie Tonie Marshall ? reżyserki ?Salon piękności Venus?, występują laureatka Cezara ? Sophie Marceau oraz nominowany do tej nagrody Patrick Bruel.

Marcowe spotkanie w ramach cyklu ?Kino na obcasach? odbędzie się w wybranych  kinach sieci Multikino:Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Warszawa ? Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Na cykl seansów Kino na Obcasach zaprasza Fiat Auto Poland.

Multikino i Fiat Auto Poland, producent zaprojektowanego z pasją nowego Jeepa? Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów Kino na Obcasach do konkursu ?Jeep? w Multikinie? więcej informacji na: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Bilety na lutowe ?Kino na obcasach? można nabyć już od 13 lutego w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz