?Nimfomanka?, ?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa?, ?Instrukcji nie załączono? – premierowo w czerwcu na Cineman.pl

W czerwcu Kino Internetowe Cineman.pl poleca najnowszy obraz Larsa Von Triera ?Nimfomanka?. Premierowo udostępniony zostanie także remake kultowego filmu Park Chan-Wooka ?Oldboy? w reżyserii Spike?a Lee oraz ?Instrukcji nie załączono? - meksykańska komedia, która przebojem podbiła USA.

?Nimfomanka? ? najnowszy, szeroko komentowany film kontrowersyjnego Larsa Von Triera (?Antychryst?, ?Melancholia?) to inteligentna i prowokacyjna opowieść o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. ?Nimfomanka? ? z udziałem plejady takich gwiazd, jak Charlotte Gainsbourg (?Melancholia"), Shia LaBeouf (?Transformers", ?Charlie musi umrzeć"), Uma Thurman (?Kill Bill"), Jamie Bell (?Billy Elliot", ?Tintin") czy Willem Dafoe (?Antychryst") ? zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina. Cineman.pl od 1 czerwca udostępni obie części filmu, przedstawiające coraz bardziej skomplikowane i powikłane wydarzenia z życia Joe, zapowiadające nieuchronnie tragiczny finał.

W czerwcu Cineman.pl pokaże również mroczny thriller ?Oldboy. Zemsta jest cierpliwa? na motywach kultowego filmu Park Chan-Wooka. Film w reżyserii dwukrotnie nominowanego do Oscara Spike?a Lee opowiada historię mężczyzny, który został porwany i więziony przez blisko 20 lat. W roli głównej laureat Oscara Josh Brolin (?To nie jest kraj dla starych ludzi?, ?American Gangster?, ?Faceci w czerni?).

W serwisie Kina Internetowego Cineman.pl znalazła się także komedia ?Instrukcji nie załączono?, która opowiada o dorastaniu do roli ojca przez kochającego wino, kobiety i śpiew Valentina (Eugenio Derbez). Ta niezależna meksykańska produkcja, nominowana w 2014 roku do Nagrody Amerykańskiej Publiczności (People?s Choice), zarobiła w USA blisko 50 milionów dolarów.

Na Cineman.pl wśród czerwcowych premier znalazły się również: ?Uniewinniony? z Samuelem L. Jacksonem, ?Czysty jak łza? z Thomasem Hadenem Churchem w roli głównej. Po raz pierwszy w ofercie VOD został udostępniony film ?Joanna D?Arc? reżyserii Luca Bessona z Milą Jovovich, Johnem Malkovichem, Faye Dunaway, Dustinem Hoffmanem i Vincentem Casselem. Miłośnikom kina akcji serwis proponuje dwa filmy z gwiazdami tego gatunku: ?W obronie własnej? z Jasonem Stathamem oraz ?Obóz integracyjny?, komedię z Jean-Claudem Van Dammem.

Już 3 czerwca premierowo udostępnione zostaną kolejne pozycje w wyjątkowej ofercie Super Premium VOD. Po raz pierwszy w Polsce Cineman.pl pokaże ?Feralną noc? z Robertem De Niro i Johnem Cusackiem oraz ?Oblicze miłości? z Edem Harrisem, Annette Bening oraz Robinem Williamsem. Oba filmy użytkownicy Kina Internetowego będą mogli obejrzeć jeszcze przed polską premierą DVD.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz