Nimfomanka Marceau wie, jak (się) kochać w Paryżu! Premiera polskiego plakatu komedii ?Seks, miłość i terapia?

Marceau wie, jak (się) kochać w Paryżu! Premiera polskiego plakatu komedii ?Seks, miłość i terapia? ? w kinach od 6 lutego.

6 lutego na ekrany kin wejdzie ?Seks, miłość i terapia? ? błyskotliwa, damsko-męska opowieść o tym, jak (się) kochać w Paryżu. W głównych rolach, w najnowszym filmie Tonie Marshall ? reżyserki ?Salon piękności Venus?, występują laureatka Cezara ? Sophie Marceau oraz nominowany do tej nagrody Patrick Bruel. W oczekiwaniu na premierę przebojowej komedii o miłości po francusku prezentujemy jej polski plakat.

Notoryczny uwodziciel Lambert (Patrick Bruel) próbuje zmienić swoje życie i wyleczyć się z uzależnienia od seksu. Jednak jego plany zostają poddane trudnej próbie. Pechowiec nieświadomie zatrudnia jako partnerkę w gabinecie terapii dla par? nimfomankę. Judith (Sophie Marceau) straciła poprzednią posadę, gdyż zaciągała do łóżka (i innych miejsc) wszystkich klientów firmy. Teraz bierze sobie na cel Lamberta. Czy erotoman na odwyku i nimfomanka mogą nawiązać romantyczną relację?

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=dJUDBuO3an0[/youtube]

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz