Niezwykłe połączenie sportów ekstremalnych w filmie ?Just Ride? – premiera już 5 grudnia w kinach sieci Multikino

300 dni nagrywania, 6 profesjonalnych sportowców i 9 miejscowości, czyli ekstremalne połączenie, które tylko 5 grudnia będzie można zobaczyć na wielkim ekranie w sześciu kinach sieci Multikino.

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (?Urlop? i ?Urlop 2?), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców, sens podróżowania i filozofie uprawiania niebezpiecznych dyscyplin sportowych. Natomiast tym razem twórcy postawili pójść w zupełnie inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt. ?Just Ride? został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich widzów oprowadzi czołowy rider Polski w danej dziedzinie. Choć poszczególne rozdziały są kompletnie inne, to łączy je jedna rzecz ? nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe salta na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach uczestnikom pokazu trudno będzie się zgodzić z tytułową frazą ? że to tylko jazda.

Wyjątkowość filmu stanowią osoby, które w nim zagrały czyli: - Andrzej Bargiel ? Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach. Całość zmontował Marcin Kin. - Szymon Godziek ? Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów. - Tomek & Kuba Wolak ? dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą Was do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski. - Szymon Stachoń ? Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście ? Zakopanem. - Maciej Jodko ? Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat znajdował się na zawodach kolarskich w pierwszej trójce ponad 50 razy!  To właśnie pasje Maćka do rowerów nagrał Piotr Kabat. - Marcin Pośpiech ? Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie.

Premiera filmu odbędzie się 5 grudnia o godzinie 20.00 w sześciu kinach sieci Multikino: Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki

Bilety do nabycia w kasach kin oraz online na www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz