Niezwykła przemiana „Idola” w czerwcowym wieczorze Ladies Night w Cinema City!

Już 25 czerwca Cinema City zaprasza wszystkie panie na film "Idol" z Alem Pacino w roli głównej. W produkcji, która oparta jest na prawdziwej historii, będzie można towarzyszyć muzykowi, odcinającemu kupony od dawnej sławy, który przez niezwykły list zmieni całe swoje życie. Czy uda mu się naprawić relacje rodzinne i znaleźć prawdziwą miłość swojego życia?

"Idol" to niezwykle wzruszający, ale i rozrywkowy obraz gwiazdy muzyki, która zatraciła się w swojej sławie. Podczas najbliższego pokazu Ladies Night, które odbędzie się 25 czerwca, będzie można dowiedzieć się, jaką drogę tytułowy Idol będzie musiał przejść, aby pogodzić się z niewidzianym nigdy synem. O poziom produkcji zadbała doborowa obsada aktorska ? rolę tytułową wcieli się niezwykły Al Pacino, a partnerować mu będą Annette Bening, Jennifer Garner i Christopher Plummer.

List od Johna Lennona

Danny Collins, czyli tytułowy Idol, dziś już tylko odcina kupony od swojej sławy, pławiąc się w luksusach i spędzając czas z coraz młodszymi narzeczonymi. Punktem zwrotnym w jego życiu będzie list, który napisali do niego 40 lat wcześniej? John Lennon i Yoko Ono. To właśnie on sprawi, że była gwiazda zamieni luksusowy apartament na mniejszy pokój, a na miejsce młodej kochanki, będzie starał znaleźć miłość swojego życia. Największym wyzwaniem będzie jednak budowa stosunków z synem, który nie pała sympatią do ojca. Czy tak zasadnicza zmiana priorytetów i trybu życia może się udać?

Noc pełna atrakcji

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu "Idol", na panie biorące udział w seansie czeka wiele innych atrakcji! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie tematów kosmetycznych oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza na wzruszającą i opartą na prawdziwych wydarzeniach historię, którą już 25 czerwca przedpremierowo będzie można zobaczyć w ramach cyklu Ladies Night. Seans filmu "Idol", wraz ze specjalnymi atrakcjami, odbędzie się w 18 kinach sieci w Polsce ? start o godzinie 19:30.

? Cinema City Gliwice ? Cinema City Kraków Bonarka ? Cinema City Bydgoszcz ? Cinema City Zielona Góra ? Cinema City Katowice Silesia ? Cinema City Gdańsk Krewetka ? Cinema City Toruń Czerwona Droga ? Cinema City Poznań Plaza ? Cinema City Lublin ? Cinema City Warszawa Arkadia ? Cinema City Warszawa Mokotów ? Cinema City Łódź Manufaktura ? Cinema City Wałbrzych ? Cinema City Rybnik ? Cinema City Bielsko-Biała ? Cinema City Częstochowa Jurajska ? Cinema City Częstochowa Wolność ? Cinema City Wrocław Korona Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz