„(Nie)znajomi” hitem frekwencyjnym – w niecały tydzień pokonali swój włoski pierwowzór!

„(Nie)znajomi” - wzruszająca i pełna humoru produkcja, inspirowana hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie (Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz) - od 27 września wyświetlana jest na ekranach kin w całej Polsce.

Polski remake międzynarodowego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", chwalony przez krytyków za doskonałe aktorstwo i umiejętne zaadaptowanie historii na polskie realia, w niecały tydzień zgromadził większą publiczność niż włoski pierwowzór, który przez cały okres obecności na ekranach przyciągnął przed ekrany niespełna 160 tysięcy widzów.

W weekend premierowy „(Nie)znajomi”, z blisko 133-tysięczną widownią, uplasowali się na 1. miejscu polskiego box office’u, a po niespełna tygodniu zdeklasowali wynik frekwencyjny „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”- do dzisiaj film Tadeusza Śliwy obejrzało już 235 000 widzów!

„(Nie)znajomi” to nieczęsty w polskim kinie przypadek produkcji komercyjnej, która przyciąga do kin masową widownię, a równocześnie jest bardzo wysoko oceniana przez krytyków (100% pozytywnych recenzji na mediakrytyk.pl).

„(Nie)znajomi” już w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz