„Niezły Meksyk” – najnowsza komedia twórców „Kac Vegas w Bangkoku” premierowo w Polsce na Cineman VOD

Już 31 marca serwis Cineman VOD udostępnia najnowszą komedię Scota Amstronga z T.J. Millerem i Thomasem Middleditchem w rolach głównych. Film zostanie udostępniony po raz pierwszy w Polsce, wyłącznie w ramach oferty Super Premium VOD.

"Niezły Meksyk" to pełna gagów i niespodziewanych zwrotów akcji historia niedoszłego pana młodego. Nardo (Thomas Middledish) zamierza porzucić szalony żywot kawalera i wieść nudne, uporządkowane życie małżeńskie. Niestety jego ślub przerywa przyjaciel Jasson (T.J. Miller), a wściekła panna młoda nokautuje niedoszłego męża. Nardo budzi się nagi w środku meksykańskiej pustyni. Ale kumple nie zostawią go w biedzie.

"Niezły Meksyk" to debiut reżyserski Scota Amstronga, który jest znanym hollywoodzkim autorem komediowych scenariuszy i producentem. Spod jego pióra wyszły między innymi takie przeboje jak "Kac Vegas w Bangkoku", "Starsky i Hutch" czy "Ostra jazda". Scenariusz do "Niezłego Meksyku" napisał wspólnie z Andrew Wallerem, reżyserem "American Pie: Bractwo Beta".

Główne role w filmie zostały obsadzone przez niezwykle popularnych amerykańskich aktorów komediowych: J.T Millera i Thomasa Middleditcha, znanych z nominowanego do Złotego Globu serialu "Dolina krzemowa". W filmie występuje także Adam Pally znany z serialu "Świat według Mindy", który stał się przebojem amerykańskiej telewizji, natomiast główna rola żeńska przypadła Alison Brie znanej między innymi z komedii "Jeszcze dłuższe zaręczyny" czy z nagrodzonego Złotymi Globami serialu "Mad Men".

Kolejna propozycja Cineman VOD w ramach cyklu Super Premium VOD to "Pod prąd" - gorąco przyjęty na Sundance Festival debiut reżyserski znakomitego kilkukrotnie nominowanego do Złotych Globów aktora, kompozytora i producenta Williama H. Macy. "Pod prąd" będzie udostępniony na Cineman.pl 14 kwietnia 2015 roku.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz