Niezapomniane eventy utalentowanych artystek – odkryj warszawskie koncerty

Warszawa to miasto, które tętni życiem niezależnie od pory roku i okoliczności. Stolica jest doskonałym miejscem, by wybrać się na koncert – obfituje w wiele wydarzeń wartych odwiedzenia. Jeśli chcesz przenieść się do niezapomnianego, muzycznego świata, odwiedź jeden z proponowanych koncertów. Trzy utalentowane artystki pozwolą przeżyć niesamowite chwile wypełnione najpiękniejszymi dźwiękami i zapamiętać je na długo.

Mary Komasa w Niebie

Mary Komasa to polska wokalistka, kompozytorka, instrumentalistka i autorka tekstów, obecnie mieszkająca w Berlinie. Artystka zadebiutowała w marcu 2015 roku długo dopracowywanym krążkiem zatytułowanym „Mary Komasa”, który powstał w berlińskim studiu analogowym LowSwing. Od początku kariery urzeka słuchaczy niepowtarzalnymi dźwiękami łączącymi liryczne brzmienia z mocniejszymi dźwiękami i wpływami elektroniki. Na swojej drugiej płycie nazwanej „Disarm” można znaleźć więcej orkiestrowych brzmień awangardowych połączonych z progresywną elektroniką. Krążek powstawał w Londynie, Warszawie oraz Berlinie, a jego produkcją zajął się brytyjski duet God Colony.

Mary Komasa pojawi się w warszawskim Niebie mieszczącym się przy Nowym Świecie już 20 września. Każdy z koncertów promujących nową płytę to wyjątkowe widowisko pełne emocji, na granicy koncertu i sztuki teatralnej. Warto zakupić bilety na koncert w Warszawie, byzobaczyć to na żywo.

Tęskno za Tęskno

Jeśli tęskno Wam za brzmieniami Tęskno, to najbliższy koncert w Warszawie będzie okazją, by to nadrobić. Tęskno jest projektem wokalistki, autorki tekstów oraz kompozytorki Joanny Longić. Brzmienia te charakteryzują się połączeniem klasycznych dźwięków instrumentalnych z subtelną elektroniką oraz oryginalnymi, pełnymi poezji tekstami. Artystka zadebiutowała w 2018 roku wydając krążek „Mi” i jej debiut nie przeszedł bez echa. Szybko pojawił się w zestawieniach najważniejszych płyt roku i zdobył uznanie mediów i słuchaczy. Tęskno gromadzi szeroką publiczność na koncertach i pojawia się na największych wydarzeniach w kraju i poza krajem, między innymi Open’er Festiwal, Colours of Ostrava, OFF Festival Katowice, Primavera Sound Barcelona czy Męskie Granie. Najbliższy koncert w Warszawie będzie doskonałą okazją, by zakochać się w brzmieniach Tęskno lub odkryć je na nowo.

Rosalie. promuje nowy krążek

Szukasz niezapomnianego wydarzenia w Warszawie? Po dwóch latach od premiery poprzedniego krążka, Rosalie. wraca z nową płytą. Już 9 października zaprezentuje materiał ze swoich płyt na warszawskim koncercie w klubie Niebo. To pierwsza okazja, by usłyszeć nowe brzmienia artystki na żywo. Bilety na koncert znajdziesz na stronie biletomat.pl.

Rosalie. to autorka tekstów i piosenkarka o charakterystycznym stylu. Balansuje między mainstreamowym brzmieniem, a undergroundem. Najczęściej jej muzyka jest określana jako alternatywne R&B z wpływami soulu, hip-hopu oraz elektroniki. Ma na swoim koncie dwa krążki oraz współpracę z artystami takimi jak Otsochodzi, Taco Hemingwayem, Mesem czy Catz ‘N Dogz. Już wkrótce o jej talencie będzie miała okazję przekonać się warszawska publiczność.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz