Świat Pandory powraca w 4DX!

Jedno z największych dzieł filmowych powraca w ekstremalnym formacie 4DX! Jeszcze więcej efektów, jeszcze więcej filmowych emocji, czyli genialny ?Avatar? wkracza w trójwymiarze do sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia. TYLKO od 25 do 31 października przeżyj ponownie niewiarygodną przygodę i przenieś się w świat wielkiego błękitu.

?Obsypany nagrodami ?Avatar?, który podbił serca milionów widzów na całym świecie, już 25 października wraca w spektakularnej wersji 4DX. Tylko przez tydzień, polscy widzowie będą mogli ?wejść? w zaczarowany i niesamowicie wciągający świat Pandory. Zapraszamy do sali Škoda 4DX? - tam filmowa fikcja stanie się rzeczywistością!? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Widzów, którzy wybiorą się na ?Avatara? do sali Škoda 4DX?, czeka niesamowita przygoda. Widzowie mogą liczyć na około 24 rodzaje efektów specjalnych! Daj się zaskoczyć. Poczuj i dotknij Pandory ? kino Škoda 4DX? gwarantuje emocje na najwyższym poziomie!

Nie oglądaj filmu - poczuj się, jakbyś w nim grał! Doświadcz go wszystkimi zmysłami, tak jak bohaterowie Avatara. Niesamowita podróż z głównymi bohaterami ?Avatara? nadchodzi!

Otwórz wszystkie swoje zmysły i pozwól, by niesamowity świat Pandory pochłonął Cię całkowicie!Premiera filmu zagości na ekranie kinaŠkoda 4DX?już 25 października. Bilety już wkrótce kupisz na stronie www.cinema-city.pl/4dxwww.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Z uwagi na wymiar doznań nie zaleca się korzystania z foteli 4D dzieciom do lat 4 lub o wzroście poniżej 100 cm, kobietom w ciąży, osobom niepełnosprawnym, osobom starszym, widzom ze schorzeniami serca, kręgosłupa lub szyi, osobom z chorobą lokomocyjną, osobom chorym na epilepsję lub wrażliwym na efekty występujące podczas seansu (gwałtowny ruch, jaskrawe światło, itp). Dzieci do lat 7 mogą korzystać z kina tylko pod opieką osób dorosłych.

INFORMACJE DODATKOWE O SALI ŠKODA 4DX?

Sala Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Rewolucyjna technologia 4DX? jest pierwszą na świecie technologią kinową umożliwiającą projekcję największych, hollywoodzkich produkcji filmowych w formacie 4D. Dzięki zaawansowanym efektom środowiskowym 4D, sala Škoda 4DX? oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmu. Sala kinowa Škoda 4DX? wyposażona jest w zaawansowane technologicznie, ruchome fotele, które są perfekcyjnie zsynchronizowane z toczącą się na ekranie akcją. Ponadto, dzięki technologii 4DX? widzowie fizycznie odczuwają efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na wielkim, kinowym ekranie. Kinomani wybierający się na film 3D mogą liczyć na dodatkowe, 24 rodzaje efektów specjalnych! Nowoczesny system projekcji filmów 3D zapewni publiczności krystalicznie czysty obraz i doświadczenia filmowe na najwyższym poziomie.Więcej informacji na www.cinema-city.pl/4dx,

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz