„Niesamowita intensywność, która tylko rośnie!” – Agata Buzek pod wrażeniem thrillera „11 minut”

?Niesamowita intensywność, która tylko rośnie?. Agata Buzek pod wrażeniem thrillera ?11 minut? ? polskiego kandydata do Oscara w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Prezentujemy wideo-wywiad z aktorką.

??11 minut? jest trzymającą w napięciu odpowiedzią na amerykańskie kino akcji. Ale to równocześnie bardzo subtelnie poprowadzona opowieść. Punkowa narracja, pod którą ukrywa się metafizyka? ? mówi Agata Buzek. Aktorka towarzyszyła Jerzemu Skolimowskiemu w trakcie Festiwalu w Wenecji, gdzie film nagrodzono 15-minutową owacją na stojąco i Nagrodą Jury Młodzieżowego. Teraz trzyma kciuki za kolejne sukcesy produkcji, która jest polskim kandydatem do Oscara w kategorii ?Najlepszy Film Nieanglojęzyczny?.

?Właśnie o minuty i sekundy w tym filmie chodzi. Idąc do kina na ?11 minut? należy spodziewać się wielkiej intensywności, która jest od początku i tylko rośnie. Wszystko narasta, kumuluje się, aż do ostatecznego rozwiązania. Film pokazuje, jak bardzo nie mamy wpływu na to, co nastąpi. Jak nic nie wiemy o naszej przyszłości. To jest fascynujące? ? mówi aktorka.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=DRW7rK7lMr0[/youtube]

"11 minut" w kinach od 23 października 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz