Niepoczytalny odmieniec, największy zakapior Miasta Grzechu! Mickey Rourke o roli w W ?Sin City: Damulka warta grzechu?!

Pierwszy zapaśnik Hollywood, niezniszczalny miłośnik boksu i botoksu Mickey Rourke powraca do roli Marva ? największego zakapiora Miasta Grzechu. W ?Sin City: Damulka warta grzechu? jego bohater uratuje Josha Brolina, wesprze Jessicę Albę w krwawej wendetcie, a przy okazji pośle do piachu kilkudziesięciu drani, którzy mieli odwagę z nim zadrzeć. Swój sezon na zabijanie Marv rozpocznie 5 września, gdy wyczekiwany film Roberta Rodrigueza trafi na polskie ekrany.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=m6ht33LInVI[/youtube]

?Marv to facet, o którym wiele osób mogłoby powiedzieć, że jest niepoczytalny? ? mówi Frank Miller, współreżyser filmu i twórca komiksowej wersji ?Damulki?. ? ?Ale tak naprawdę to człowiek, który urodził się w złej epoce. Mógłby być rzymskim gladiatorem, uwielbianym przez tłumy, a tymczasem jest odmieńcem, który przesiaduje w barach i przestawia ludziom twarze. A jednak odznacza się lojalnością i niezłomnym poszukiwaniem sprawiedliwości.?

?Czy ja lubię tego gościa? Czy on ma po kolei w głowie??? ? zastanawia się Rourke. ? ?Marv nie myśli perspektywicznie, zwykle działa impulsywnie. Nie zastanawia się nad konsekwencjami, ani ceną, jaką przyjdzie mu zapłacić? ? dodaje aktor, a przy okazji przyznaje szczerze, że nie jest wielkim fanem charakteryzacji: ?Nie jestem w stanie usiedzieć na krześle dłużej niż dziesięć minut. Podczas kręcenia ?Sin City: Damulki wartej grzechu? utknąłem w charakteryzatorni na godzinę, a potem na pół kolejnej, żeby zdjąć twarz Marva? ? mówi Rourke. ? ?Ale, pomijając te drobne niedogodności, praca przy tym filmie była wielką przyjemnością. Czekałem niecierpliwie na rozpoczęcie zdjęć i pracę z reżyserem, którego kocham, szanuję i podziwiam, a jednocześnie wiem, że on to samo czuje do mnie.?

?W pierwszym filmie Mickey był niesamowity, a w drugim jest jeszcze lepszy? ? mówi o Rourke?u Rodriguez. ? ?Po prostu błyszczy. Dał z siebie więcej, niż kiedykolwiek od niego oczekiwałem.?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz