Nieoczekiwane zaręczyny na prapremierze filmu ?Kochaj?!

23 maja w Płocku odbyła się uroczysta prapremiera filmu ?Kochaj?. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska. Odtwórczyniom głównych ról towarzyszyli aktorzy z filmu ? Mikołaj Roznerski oraz Nikodem Rozbicki, który wcielił się również w prowadzącego imprezę. Na pokazie nie mogło zabraknąć reżyser Marty Laryssy Plucińskiej. Autorka ?Kochaj? pojawiła się w Płocku w asyście projektantki kostiumów ? Magdaleny Arłukiewicz oraz producenta Pawła Plucińskiego.

Kochaj kadr 1

Płocką prapremierę filmu ?Kochaj? poprzedziło spotkanie gwiazd filmu z widzami, które odbyło się na Rynku Starego Miasta. Wzięli w nim udział aktorzy: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska i Nikodem Rozbickici. Cała czwórka nie mogła narzekać na brak popularności i przez kilka godzin chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Na przybyłych czekała również niespodzianka ? taneczny flash mob w wykonaniu profesjonalnych tancerek.

Wieczorem wydarzenia przeniosły się do płockiego kina Przedwiośnie, gdzie do gwiazd dołączyli m.in. Mikołaj Roznerski i reżyser Marta Laryssa Plucińska. Po przemówieniu autorki ?Kochaj? doszło to kolejnej nieoczekiwanej sytuacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, jeden z widzów publicznie oświadczył się swojej partnerce. A zatem ? jeśli ślubować miłość, to tylko na filmie ?Kochaj?!

Komedia o babskiej przyjaźni w kinach w całej Polsce od 3 czerwca.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz