„Niemy Movie” – muzyka i dubbing na żywo w Kinie Praha!

Kino Praha zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu ?Niemy Movie? czyli kino (nie)całkiem serio. Cykl pokazów ma na celu przypomnienie, odświeżenie i zaprezentowanie w formie ambitnej rozrywki kina niemego, które w rękach zespołu ?Niemy Movie? zyskuje nowe życie!

We wtorek, 18. listopada o godz.20.30 odbędzie się pokaz filmu ?Upiór w operze? z 1925 roku z muzyką i dubbingiem na żywo.

Film ?Upiór w operze? jest adaptacją powieści Gastona Leroux. Paryską operę nawiedza tajemnicza postać w masce. Upiór przemieszcza się ukrytymi korytarzami, żąda wpływu na obsadę przedstawień, uwodzi i porywa utalentowaną gwiazdę wieczoru, morduje każdego, kto stanie na jego drodze. Kim jest, co nim kieruje, czy pod maską upiora kryje się ludzka motywacja? Odpowiedzi na te pytania poszukają w podziemiach opery doświadczony detektyw i narzeczony porwanej dziewczyny.

Zespół ?Niemy Movie? prezentuje nieme filmy z muzyką i dubbingiem na żywo. Projekcje zespołu Niemy Movie są skierowane do odbiorców w każdym wieku i nie jest to pusty slogan. Umożliwia to szeroki repertuar oraz bogactwo środków wykorzystanych w poszczególnych filmach. Muzyka ilustrująca obraz jest różnorodna, nie zamyka się w ramach jednego gatunku, który mógłby zniechęcać określoną grupę odbiorców - ścieżka dźwiękowa satysfakcjonuje zarówno amatorów muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej, akustycznej i elektronicznej.

Ceny biletów: 22 zł - ulgowy 25 zł ? normalny

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz