„Niemy Movie” – muzyka i dubbing na żywo w Kinie Praha

Kino Praha zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu ?Niemy Movie? czyli kino (nie)całkiem serio. Cykl pokazów ma na celu przypomnienie, odświeżenie i zaprezentowanie w formie ambitnej rozrywki kina niemego, które w rękach zespołu ?Niemy Movie? zyskuje nowe życie!

We wtorek, 13. stycznia o godz.20.30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu  ?Niemy Movie? w Kinie Praha. Zapraszamy na pokaz filmu niemego  ? ?Białe piekło? z 1929 roku z muzyką i dubbingiem na żywo.

Film ?Białe piekło? to historia nowożeńców Karla Sterna (Ernest Petersen) i Marii Majoni (Leni riefenstahl) przybyłych do chatki położonej w malowniczym alpejskim St. Moritz. Spotykają tam alpinistę, dr Johannesa Kraffta (Gustav Diess), zwanego ?duchem Piz Palu?. Mężczyznę dręczy poczucie winy z powodu wypadku sprzed 10 lat, w którym tragicznie zginęła jego żona. Co roku przemierza niebezpieczną rasę na szczyt szukając śladu ukochanej. Nowożeńcy ujęci losem Kraffta postanawiają w przypływie emocji dołączyć do jego wspinaczki. Góry każą im słono zapłacić za lekkomyślność.

Ceny biletów: 22 zł - ulgowy 25 zł ? normalny

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz