‚Niedobrani’ oraz ‚Królowe życia’ we wrześniu na Cineman

Przebojowa komedia 'Niedobrani' oraz 'Królowe życia' i 'Desperat' we wrześniu na CINEMAN

We wrześniu na Cineman pojawi się przebojowa i długo oczekiwana komedia Niedobrani z Charlize Theron i Sethem Rogenem w rolach głównych. Inne premierowe propozycje Cineman na wrzesień to oklaskiwany na festiwalu w Toronto thriller Desperat, komedia z udziałem Diane Keaton - Królowe życia i poruszający dramat Girl.

Premiery VOD we wrześniu

Niedobrani - PREMIERA 20.09.

Niedobrani to przebojowa komedia opowiadająca historię wyjątkowego pod każdym względem romansu. Główny bohater, dziennikarz Fred, nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, ale nie ma na to czasu. Wszystko się zmienia, gdy piękna sekretarz stanu spotka tego irytującego i czarującego zarazem felietonistę. W roli Freda wystąpił znany amerykański komik Seth Rogen, a ambitną sekretarz stanu zagrała laureatka Oscara Charlize Theron. Film wyreżyserował Jonathan Levine.

Premiery VOD we wrześniu

Desperat - PREMIERA 06.09.

Desperat, thriller pokazywany między innymi na festiwalach w Toronto i Wenecji, opowiada historię prowokacji FBI, której ofiarą stał się John DeLorean, legendarny konstruktor General Motors, twórca DMC-12 z Powrotu do przyszłości. Intryga została uknuta przez jego sąsiada, współpracującego z FBI byłego przemytnika kokainy. Rolę Johna Deloreana zagrał Lee Pace, a postać jego sąsiada znakomicie kreuje Jason Sudeikis. W filmie występują również Judy Greer (Żona sąsiada) i Corey Stoll wcielający się w postać agenta FBI. Reżyserem filmu jest Nick Hamm.

Premiery VOD we wrześniu

Królowe życia - PREMIERA 13.09.

Królowe życia to opowieść o grupce dojrzałych kobiet, które znudził golf, popołudniowe herbatki w klubie i monotonne, dostanie życie. Panie chcą znów poczuć adrenalinę i postanawiają założyć zespół cheerleaderek. W obsadzie filmu obok Diane Keaton pojawiają się: dwukrotnie nominowana do Oscara Jacki Weaver, Rhea Perlman i Pam Grier. Reżyserką i zarazem autorką scenariusza jest Zara Hayes.

Premiery VOD we wrześniu

Girl - PREMIERA 20.09.

Wyreżyserowany przez Lukasa Dhonta dramat Girl to objawienie ubiegłorocznego festiwalu w Cannes. Historia o dziewczynie uwiezionej w ciele chłopca, której marzeniem jest zostać baletnicą, zdobyła na tym najważniejszym europejskim festiwalu aż 4 nagrody, w tym prestiżową Złotą Kamerę. Film jest pewnego rodzaju dziennikiem pokazującym jednocześnie trud nauki w szkole baletowej oraz monotonne i wyczerpujące przygotowania do zmiany płci. W roli głównej wystąpił Victor Polster, który za swoją kreację otrzymał nagrodę Un Certain Regard dla najlepszego aktora.

Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz