Niech szczęki będą z tobą

Tydzień z rekinami 25-31 lipca o 21:00 na kanale Sci fi. Premiera Rekinado 4 już 1 sierpnia o 21:00

Cykl filmów Rekinado to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat. W związku z premierą czwartej odsłony serii, która odbędzie się już 1 sierpnia o 21:00, kanał Sci fi szykuje wielkie święto dla fanów gatunku. Już od 25 lipca, codziennie o 21:00 przez siedem kolejnych wieczorów, na koneserów najlepszych z najgorszych horrorów science-fiction czekać będą kultowe filmy o morskich potworach. Tydzień z rekinami wieńczy premiera Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą.

rekinado 4_Tara Reid

O tym, że rekiny sieją postrach i nieustannie fascynują badaczy, widzowie przekonają się dzięki ośmiu obrazom prezentowanym na kanale Sci fi. W poniedziałek, 25 lipca o 21:00 kanał wyemituje film Atak trzygłowego rekina, w którym morski odpowiednik mitologicznego Cerbera pożera pasażerów statku wycieczkowego. We wtorek niewiarygodnie silne wiatry uniosą w powietrze żarłoczne rekiny w pierwszej części Rekinado. Z kolei 27 i 28 lipca o 21:00, Sci fi wyemituje następne części cyklu o rekinich tornadach: Rekinado 2: Drugie ugryzienie oraz Rekinado 3: O rybia płetwa!, w których przerażające morskie drapieżniki zagrażają mieszkańcom największych amerykańskich miast. W piątkowy wieczór (29 lipca o 21:00) koneserzy mockbusterów za sprawą Planety rekinów mogą przenieść się do przyszłości, kiedy to na skutek topnienia lodowców Ziemię zalewa woda, a ludzie żyją w strachu przed rekinami, którym przewodzi zmutowany samiec alfa. Weekend 30-31 lipca przyniesie premiery filmów: Wakacje z rekinami, w którym beztroska rodzinna wyprawa zamieni się w koszmar za przyczyną rekinów słodkowodnych oraz Rekiny lodołamacze (31 lipca), w którym arktyczną stację badawczą zaatakują zgłodniałe rekiny zdolne przebić pokrywę lodową. Czy naukowcy zdołają ujść z życiem?

Rekinado 4 David Hasselhoff

Zwieńczeniem Tygodnia z rekinami będzie premiera filmu Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą. Akcja czwartej części rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z trzeciej części. Za sprawą niefortunnego zbiegu okoliczności, który łączy niezwykłe warunki meteorologiczne z dziwnym zachowaniem rekinów, te znowu pojawiają się w najmniej oczekiwanych miejscach. W obsadzie amerykańskiego hitu pojawią się ponownie: Tara Reid jako April Wexler, Ian Ziering jako Fin Shepard oraz David Hasselhoff w roli Gilberta Sheparda. Cykl filmów Rekinado to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat. Obrazy z morderczymi rybami choć przez wielu nazywane najgorszymi filmami w historii kinematografii, z każdą kolejną częścią cieszą się coraz większą popularnością, a pierwsze Rekinado zyskało już status filmu kultowego. Wytwórnia Asylum od 20 lat nie zawodzi fanów i co roku dostarcza koneserom gatunku kolejne nietypowe hity. Dzięki swoim niedoskonałościom i niedorzecznym fabułom, widz wie, że od tych twórców można spodziewać się wszystkiego. Na kanale  Sci fi: Atak trzygłowego rekina - 25 lipca (poniedziałek) o 21:00 Rekinado - 26 lipca (wtorek) o 21:00 Rekinado 2: Drugie ugryzienie - 27 lipca (środa) o 21:00 Rekinado 3: O rybia płetwa! - 28 lipca (czwartek) o 21:00 Planeta rekinów - 29 lipca (piątek) o 21:00 Wakacje z rekinami - 30 lipca (sobota) o 21:00 Rekiny lodołamacze - 31 lipca (niedziela) o 21:00 Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą - 1 sierpnia (poniedziałek) o 21:00

Źródło:materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz