Nie tylko babska „Zbuntowana”

Seria Niezgodna: Zbuntowana to nie tylko historia o miłości i poszukiwaniu swej tożsamości. To przede wszystkim doskonałe kino akcji, w którym efekty specjalne przyprawią niejednego kinomana o zawrót głowy. To film, który na randce zadowoli i dziewczynę, i chłopaka.

Producenci serii od samego początku stawiali na ?efekt WOW?. Do ekranizacji pierwszej części trylogii zaprosili do współpracy najlepszych speców od efektów specjalnych i wizualnych. Ich praca szybko została doceniona - Jim Berney, Greg Baxter, Matt Dessero zostali nominowani do Visual Effects Society Awards w kategorii ?Efekty wizualne w pełnometrażowym kinie akcji?.

Druga część trylogii, jak deklarują twórcy, będzie jeszcze lepsza niż pierwsza. Do ekipy dołączyli prawdziwi mistrzowie od czarowania obrazu: John P. Cazin oraz Eric Fraizer. Pierwszy oczarował widzów swoimi umiejętnościami w takich mega produkcjach jak INCEPCJA, AVENGERS czy IRON MAN. Drugi sprawił, że INTERSTELLAR, TRANSFORMERS: WIEK ZAKŁADY oraz SPIDER-MAN 2 dosłownie wbiły widzów w fotel.

W specjalnie przygotowanym przez producentów materiale można podejrzeć, co będzie się działo w kolejnej części. https://www.yahoo.com/movies/insurgent-blows-up-in-exclusive-108084477892.html

To będzie prawdziwe widowisko ? powiedziała Kate Winslet, odtwórczyni roli Jeanine. Efekty wizualne są oszałamiające ? dodał Douglas Wick, producent filmu.

SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA (Insurgent) w kinach od 20 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz