„Nie ma nas w domu”, najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotej Palmy – Kena Loacha, już na platformach VOD!

Najnowszy film dwukrotnie nagrodzonego Złotą Palmą Kena Loacha – reżysera filmów „Ja, Daniel Blake” oraz „Wiatr buszujący w jęczmieniu” to poruszająca i chwytająca za serce opowieść o rodzinie, marzeniach i drodze do szczęścia. Film już dostępny jest na platformach VOD.

Film „Nie ma nas w domu", który polscy widzowie mogli oglądać w kinach w listopadzie minionego roku „to małe arcydzieło”, napisała Maja Staniszewska w Wysokich Obcasach Extra. „To przejmujący akt oporu przeciwko światu, a zarazem akt wiary w to, że życie społeczne da się urządzić sprawiedliwej” – dodał Tadeusz Sobolewski w Gazecie Wyborczej. „Mistrz kina udowadnia, że jest w szczytowej formie” – skomentował Dave Calhoun z Time Out. „Intymny, a jednocześnie trzymający w napięciu dramat poruszający najbardziej palące kwestie ludzkiej codzienności” – dodaje Owen Gleiberman z Variety.

„Nie ma nas w domu” Kena Loacha, dwukrotnego laureata i ulubieńca festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją premierę, niezwykle poruszyło widzów i krytyków. To film, który „idealnie trafia w swój czas” - ocenił Janusz Wróblewski w tygodniku Polityka. To pełen wrażliwości portret rodziny, która wbrew przeciwnościom losu stara się podążać za swoimi marzeniami.

Ricky i Abbie chcą̨ dla siebie i swoich dzieci czegoś́ więcej. On jest w stanie poświecić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz