?Nie jestem muzą Woody?ego Allena!? Zaskakujące oświadczenie Emmy Stone!

Pomimo występu w dwóch kolejnych filmach Woody?ego Allena i licznych porównaniach do Scarlett Johansson, Emma Stone zarzeka się, że nie jest nową ?muzą reżysera?. ?Sądzę, że sam Woody wyśmiałby taki pomysł? ? deklaruje gwiazda ?Nieracjonalnego mężczyzny?.

Photo by Sabrina Lantos ?2015 Gravier Productions, Inc.

?Nasza współpraca nie mogła ułożyć się lepiej i była jedną ze spraw, które zawsze chciałam zrobić przed śmiercią, ale nie przesadzajmy. Nie jestem muzą Woody?ego Allena!? ? mówi Emma Stone. Dla nominowanej do Oscara 26-latki ?Nieracjonalny mężczyzna? był kolejnym po ?Magii w blasku księżyca? filmem Allena, w którym wystąpiła. W nowym dziele 79-letniego reżysera wcieliła się w ponętną studentkę i z miejsca została okrzyknięta następczynią Scarlett Johansson ? gwiazdy trzech filmów Allena z rzędu. ?W naszym przypadku nie ma planów na trzeci wspólny film, chociaż nie miałabym nic przeciwko? ? komentuje aktorka.

Sam Allen tak opowiada o współpracy z Stone. ?Przed ?Magią w blasku księżyca? nie widziałem żadnego z filmów, w których zagrała. Nie to, że były one złe. Po prostu były skierowane do innej, młodszej widowni i nie interesowały mnie. Jednak pewnego razu, gdy z nudów przełączałem kanały w telewizji, zobaczyłem ją na ekranie. Film nie był dla mnie, ale osoba aktorki przykuła moją uwagę. Pomyślałem sobie: ?Boże, jaka ona jest piękna?. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się chwilę później. Znów byłem oczarowany!?

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz