To nie jest miasto dla słabych kobiet! Piękne aktorki zapraszają za kulisy ?Sin City: Damulka warta grzechu?

Ostre jak klinga samurajskiego miecza i drapieżne niczym modliszka. Członkinie gangów, striptizerki i wojowniczki ninja ? kusicielki z Miasta Grzechu udowadniają, że Sin City nie jest miejscem dla słabych kobiet. O swoich rolach w goszczącej na ekranach kin ?Damulce wartej grzechu? opowiadają Jessica Alba, Rosario Dawson i nowa gwiazda ekranizacji dzieł Franka Millera ? egzotyczna piękność Jamie Chung.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=KU-6Vgx8dGk[/youtube]

?Dla mnie to dość zabawne? ? mówi o występie w ?Sin City: Damulka warta grzechu?, Jessica Alba. ?Całkowicie różnię się od Nancy. Jestem mamą dwóch małych dziewczynek, kładę się spać o regularnej porze, chodzę na wywiadówki, prowadzę firmę. Tego typu sprawy. A tu przychodzę na plan i wcielam się w postać zbuntowanej tancerki-alkoholiczki, która szuka zemsty? ? śmieje się Alba.

?Bohaterowie Sin City mają pewien styl. Niekoniecznie powiedziałabym, że są eleganccy, ale w jakimś sensie dostojni. Gail, herszt gangu prostytutek, jest prawdopodobnie najbardziej nieustraszoną, wojowniczą i bezczelną postacią, jaką kiedykolwiek grałam? ? chwali się Rosario Dawson. ?Cały czas jest na pełnych obrotach. Nie wydaje mi się, żeby w ogóle spała. To niezwykłe, kiedy próbuje się ożywić kogoś, kto został narysowany. Ona krzyczy z każdej strony komiksu. Jest jak narysowana wokalistka, której żyły o mało nie pękną na szyi. Jest w niej coś dzikiego i bezpośredniego, co wykracza poza strony komiksu. To było bardzo ekscytujące móc powołać ją do życia w trzech wymiarach i zobaczyć miny Franka i Roberta, kiedy patrzą na mnie jak spaceruję w jej kostiumie i zachowuję się jak ona.?

??Damulka warta grzechu? to historia Avy ? kobiety w opałach, która wykorzystuje mężczyzn, by osiągnąć swój cel? ? opisuje fabułę Jamie Chung, grająca młodziutką mistrzynię fechtunku, Miho. Jej obecność na ekranie to każdorazowo krwawa jatka. ?Zabójcza, mała Miho.  Nigdy nie wiesz, o czym ona myśli. Zawsze ma to zimne spojrzenie? ? mówi Chung. W pierwszej części Miho zagrała Devon Aoki, która ze względu na ciążę nie mogła kontynuować swojej roli w drugim filmie. ?Mieliśmy zaledwie kilka dni na znalezienie odpowiedniej aktorki? ? opowiada Robert Rodriguez. ? ?I wtedy spotkaliśmy Jamie? To jak się poruszała, jak wyglądała, było niesamowite ? jakby przygotowywała się do zagrania Miho od lat. Była idealna do tej roli.?

 Film ?Sin City: Damulka warta grzechu? trafił na ekrany kin 5 września, spełniając wieloletnie marzenia fanów Miasta Grzechu i za sprawą technologii 3D wynosząc graficzne perełki Franka Millera w zupełnie nowy wymiar.

SIN CITY: DAMULKA WARTA GRZECHU już w kinach

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz