To nie była awaria! Prezydencki samolot zestrzelony nad Finlandią!

26 czerwca do kin trafi doskonale przyjęty przez widzów i krytyków obraz ?Polowanie na prezydenta? ? z udziałem plejady hollywoodzkich aktorów. W obsadzie m.in. ulubieniec Quentina Tarantino ? Samuel L. Jackson (?Pulp Fiction?, ?Django?, ?Avengers?), zdobywca Oscara Jim Broadbent, oglądany ostatnio w ?Atlasie chmur?, Ray Stevenson ? współczesny ?Punisher?, gwiazda serii ?Dexter" oraz ?Rzym?, a także jedna z ?Gotowych na wszystko?, nominowana do Nagrody Akademii Felicity Huffman. Wszyscy oni biorą udział w rozgrywającym się w zjawiskowych plenerach Finlandii, naładowanym efektami specjalnymi widowisku, którego zapierająca dech w piersiach akcja przypadnie do gustu widzom w każdym wieku. ?To film, który powinny obejrzeć z wami wasze dzieciaki, jeśli wciąż są za małe na ?Szklaną pułapkę?!? ? pisało o ?Polowaniu na prezydenta? IGN Movies.

Kiedy rakiety terrorystów niszczą prezydencki Air Force One nad gęsto zalesionym terytorium Finlandii, jedyną nadzieją na przetrwanie głowy państwa staje się Oskari ? spadkobierca słynnego rodu myśliwych. Chłopak, który w środku dzikiej puszczy, zgodnie z lokalną tradycją, przechodzi właśnie swój test na męstwo, odnajduje kapsułę ratunkową i uwalnia prezydenta, zanim na miejsce katastrofy przybywają uzbrojeni agresorzy. Podczas gdy Pentagon podejmuje desperackie próby namierzania przywódcy narodu, dla Oskariego i jednego z najważniejszych ludzi na ziemi rozpoczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Wielkie polowanie, które może odmienić losy świata!

Totalny odjazd! Ma szansę, stać się ulubionym filmem wszystkich chłopców na świecie! ?  JoBlo's Movie Film, który powinny obejrzeć z wami wasze dzieciaki, jeśli wciąż są za małe na ?Szklaną pułapkę?! ?  IGN Movies Nieustanna akcja i wyluzowana rozrywka ? Variety Rozbrajająca zabawa w duchu klasyków ? ?Goonies?, ?Złote dziecko? i ?Kevin sam w domu?. Dużo śmiechu, masa huku i wiele radochy z nieporadności dorosłych! ?  Guardian Fantastyczny pomysł. Aż dziw, że coś takiego powstało dopiero teraz! ? TwitchFilm Sama przyjemność ?  Indiewire Klasyczne motywy plus filmowa nowa jakość połączone w efektownej jeździe bez trzymanki! Znów poczułem się jakbym miał trzynaście lat ? CraveOnline

POLOWANIE NA PREZYDENTA w kinach od 26 czerwca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz