„Need For Speed” w sali Skoda 4DX w Cinema City Arkadia

 

Drzemiące w Was demony prędkości wreszcie mogą zostać bezkarnie uwolnione! Już 21 marca do sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia wjedzie ekranizacja najsłynniejszej gry wyścigowej Need For Speed. Dzięki niesamowitej technologii 4DX? przeniesiecie się do świata, który wielokrotnie przemierzaliście wirtualnie w supersamochodach.

 

Od 21 marca w sali Škoda 4DX? czeka Was najszybsza jazda w fotelu kinowym! Cinema City Arkadia serdecznie zaprasza na kinową produkcję jednego z najlepszych tytułów gier komputerowych. Seria Need For Speed zdobyła uznanie i wierność fanów na całym świecie ? teraz będą mieli oni szansę przeżyć wszystkie wirtualne emocje na nowo! Seanse w Cinema City Arkadia wzmocnione niesamowitą technologią 4DX pozwolą poczuć moc kraksy w samochodzie za 2mln dolarów, pędzącym blisko 300km/h. Ruchome fotele i powiew wiatru przeniosą oglądających wprost na ulice pełne szalonych maszyn. Efekty dźwiękowe i świetlne sprawią, iż widz poczuje się niczym w siedzeniu kierowcy. Przygotujcie się więc na jazdę bez trzymanki i na najwyższych obrotach!

Bez przebaczenia

Historia jednego z najlepszych ulicznych kierowców, w sali Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia wejdzie na zupełnie inny poziom. Kiedy główny bohater ? Tobey, zostanie zdradzony przez swojego partnera, trafi do więzienia i zaplanuje zemstę. Po wyjściu wymierzy zdrajcy sprawiedliwość! Odłóżcie konsolowego pada i weźcie udział w tych bardzo realistycznych szalonych wyścigach wraz z jednym z najlepszych ulicznych kierowców. Prędkość, eksplozje, supersamochody, ryczące silniki i wiele więcej tylko na seansie Need For Speed w 4DX!

Profesjonalne przygotowanie

W kinowej wersji Need For Speed zobaczycie prawdziwe gwiazdy srebrnego ekranu. Odtwórcą głównego bohatera ? Tobeya ? został Aaron Paul, znany z serialu Breaking Bad. Aktor przeszedł specjalny trening ulicznej jazdy, driftingu i podstaw sztuki kaskaderskiej, aby realnie odwzorować zachowania kierowcy. Większość trików w filmie wykonuje sam! W produkcji występują także Michael Keaton (Batman), Dominic Cooper (Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz) i raper Kid Cudi.

Premiera filmu Need For Speed w saliŠkoda 4DX?w Cinema City Arkadia już 21 marca.

Film również od 21 marca na ekranach kin Cinema City w całej Polsce.

Źródło: materiały prasowe

 
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz