Napięcie i precyzja jak w filmach Jacquesa Audiarda! „Ardeny” ? polski zwiastun!

Producenci nominowanego do Oscara filmu "Bullhead" przedstawiają trzymającą w napięciu historię dwóch braci, których poza kryminalną przeszłością i miłością do pięknej kobiety, różni wszystko. "ARDENY" w kinach od 5 lutego!

Kenneth wychodzi na wolność po odbyciu wyroku za nieudane włamanie. Nie był jedynym sprawcą, ale konsekwentnie krył swojego brata Dave?a i ukochaną dziewczynę Sylvie, biorąc winę tylko na siebie. Po kilku latach w więzieniu Kenneth nie zna innego życia, niż to poza granicami prawa. Tymczasem Dave i Sylvie próbują wspólnie zacząć wszystko od nowa.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=MpEN29kHjTs[/youtube]

W Ardenach, gdzie miłość rywalizuje ze zdradą, a braterska więź z zawiścią, wybór nigdy nie jest prosty. Uwięzieni w przeszłości bohaterowie, bliscy tym z filmów Jacquesa Audiarda, najczęściej kochają to, co ich niszczy.

Światowa premiera filmu odbyła się podczas 40. MFF w Toronto.

"ARDENY" z zachwycającą Veerle Baetens, gwiazdą obsypanego nagrodami "W kręgu miłości", Jeroenem Percevalem ("Bullhead", "Borgman") i Janem Bijvoetem ("Borgman", "W objęciach węża") w polskich kinach już od 5 lutego!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz