Naomi Watts matką Theo Jamesa!

Do obsady "Zbuntowanej", kolejnej części mega hitowej serii ?Niezgodna?, dołączyła jedna z najbardziej znanych angielskich aktorek ? Naomi Watts.

Gwiazda wcieli się w rolę matki boskiego Cztery czyli Theo Jamesa.

Naomi zapragnęła zostać aktorką w wieku 12 lat. Wtedy właśnie obejrzała musical ?Fame? i z tytułu filmu postanowiła uczynić credo swojego życia.

Początki nie były łatwe. Zaczynała od grania w reklamach. Lecz ciągle, albo była za niska albo za chuda. Podczas jednego z castingów poznała dziewczynę, z którą od razu znalazła wspólny język i przyjaźni się z nią do dziś. Tą dziewczyną była Nicole Kidman. Aktorki zagrały razem w 1991 roku w filmie ?Randka na przerwie?. Obie w 1993 roku przeprowadziły się do Hollywood. Kariera Kidman nabierała co raz większego rozpędu, Naomi grała w podrzędnych, niedocenianych produkcjach. Jej los odmieniło spotkanie z Davidem Lynchem. Rola w ?Mullholland Drive? otworzyła przed nią złote wrota Hollywood. Zagrała m.in. w hitowych remake?ach japońskiego horroru ?Ring? i ?Ring2?. Rola w ?21 gramów? przyniosła jej nominację do Oscara oraz do BAFTA. Kolejna nominacja do Oscara pojawiła się w 2012 roku za rolę w filmie ?Niemożliwe?.

Dziś Watts jest jedną z najlepszych aktorek Hollywood.

W "Zbuntowanej" Naomi wciela się w rolę Evelyn, matki Cztery (Theo James). Cztery to silny, twardy psychicznie i emocjonalnie wycofany lider frakcji, do której trafia Tris. Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Jako trener i instruktor staje się dla Tris mentorem.

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=e4PmIkZC61U[/youtube]

Zbuntowana w kinach od 20 marca 2015

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz