Namiętność w każdym kadrze – pojawił się polski zwiastun „Imigrantki”

25 kwietnia do polskich kin w dystrybucji Best Film wejdzie ?Imigrantka?. Nominowana do Złotej Palmy MFF w Cannes opowieść o trójkącie miłosnym między Polką i dwoma Amerykanami.

 [youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]http://www.youtube.com/watch?v=dNkGsIh21UM[/youtube]

?Imigrantka? to hołd dla klasycznego romansu, w którym malownicze zdjęcia i dopracowana w najmniejszym szczególe scenografia przeniosą nas w świat Ameryki czasów prohibicji. W roli głównej obok Joaquina Phoenixa i Jeremy?ego Rennera zobaczymy Marion Cotillard, która wciela się w postać młodej Polki, poszukującej lepszego życia za oceanem. Na ekranie, u boku Cotillard, pojawi się również polska aktorka, Dagmara Domińczyk.

Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry ? Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona ? Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz