Największa produkcja w karierze Luca Bessona! Znamy polski tytuł, obsadę i szczegóły fabuły ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet?.

Luc Besson, twórca ?Piątego elementu?, ?Leona Zawodowca? i ?Lucy?, powraca z największą produkcją w swojej karierze. ?Valerian i Miasto Tysiąca Planet? to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre?a Christina i Jean-Claude?a Mezieresa.

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet ? kulturowym i politycznym centrum galaktyki ? przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

W obsadzie superprodukcji Luca Bessona: topmodelka i aktorka Cara Delevingne (?Legion samobójców?), nominowany do Oscara laureat Złotego Globu Clive Owen (?Bliżej?, ?Ludzkie dzieci?) oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood ? Dane DeHaan (?Niesamowity Spider-Man 2?). Humor ?Strażników Galaktyki?, rozmach ?Gwiezdnych Wojen? i wizjonerstwo ?Piątego Elementu? ? to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!

"Valerian i miasto tysiąca planet" w kinach w 2017 roku

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz