Najwięksi kinowi herosi na największym kinowym ekranie IMAX!

7 maja IMAX zaprasza na wspaniałą przygodę stworzoną na niespotykaną dotąd skalę! Avengers: Czas Ultrona jest jednym z najbardziej promowanych i oczekiwanych filmów akcji tego roku. W perfekcyjnie przejrzystym obrazie 3D na największym kinowym ekranie IMAX pojawią się obok siebie legendarne postaci popkultury. Majowa premiera to przełom kinowy, który trzeba zobaczyć w najlepszej filmowej technologii!

Avengers to najpopularniejsi superbohaterowie w amerykańskiej popkulturze. Doczekali się fantastycznej ekranizacji, która pobiła wszelkie rekordy światowego box-office. Druga część została stworzona z jednym zamysłem: lepiej, więcej, mocniej, głośniej! Avengers: Czas Ultrona jest megaprodukcją, która już 7 maja wkroczy do wszystkich kin IMAX. W najlepszej kinowej jakości superbohaterowie zmierzą się ze swoim najgroźniejszym i najbardziej bezwzględnym przeciwnikiem. W trakcie każdej sceny miliony pieczołowicie przygotowanych detali będzie można podziwiać w nieskazitelnie czystej jakości obrazu. Widzowie będą mogli dostrzec każdy element niesamowitej prędkości Quicksilvera, przetaczających się po ciele Ultrona nanobotów i uruchamianych silników nowej zbroi Iron Mana.

W nowej produkcji Jossa Whedona obok znanych twarzy, pojawią się m.in. Quicksilver (Aaron Jonson), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) i Vision (Paul Bettany). Wzmocnią tym samym drużynę bohaterów, aby stawić czoło wynalazkowi, który być może będzie przyczyną kompletnej zagłady ludzkości. Przygotujcie się na kosmiczny pojedynek pomiędzy technologią a ziemskimi półbogami w kinach IMAX już od 7 maja!

Projekcje filmu Avengers: Czas Ultrona na ekranach kin IMAX w całej Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) już od 7 maja w 3D. Film również od 7 maja we wszystkich kinach Cinema City i salach Škoda 4DX? w Cinema City Arkadia i Cinema City Bonarka. 6 maja o godzinie 21.30 we wszystkich kinach IMAX odbędą się także specjalne maratony, na których widzowie zobaczą: Avengers i Avengers: Czas Ultrona.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz