Najważniejszy w życiu jest start! Gwiazdy filmu 1800 GRAMÓW na nowych plakatach!

Magda Różczka, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Roma Gąsiorowska, Magda Lamparska, Aleksandra Popławska, Tomasz „GrubSon” Iwanca i Anna Próchniak na nowych plakatach do filmu „1800 gramów”

Najnowsza produkcja TVN wzruszy Was w kinach już 15 listopada 

Poznajcie bohaterów poruszającego filmu „1800 gramów”! Najważniejszy moment w życiu każdego z nas to pierwsze miesiące i wczesne lata życia. To właśnie wtedy nasze losy są w rękach dorosłych i to właśnie wtedy każdemu należy dać szansę, by mógł wyrosnąć na wspaniałego człowieka. Film „1800 gramów” opowiada o dzieciach, które najbardziej potrzebują takiego wsparcia oraz o dorosłych, którzy są gotowi na wszystko, aby im pomóc. Najważniejszy w życiu jest start!

„1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów! W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i  Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawi się w filmie także Tomasz Iwanca, czyli popularny polski raper znany tysiącom fanów jako GrubSon. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w tym roku w Krakowie, za reżyserię odpowiada Marcin Głowacki („Mój biegun”), producentem filmu jest Krystyna Lasoń (producent serii filmów z cyklu „Prawdziwe historie” m.in. „Oszukane”, „Mój biegun”, „Nad życie”).

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz