Najtrudniejsza filmowa misja na największym ekranie IMAX!

Mission: Impossible ? Rogue Nation to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji sensacyjnych tego roku. 7 sierpnia we wszystkich kinach IMAX superagent Ethan Hunt i jego wyśmienita załoga jeszcze raz wyruszą na misję niemożliwą. Tym razem to oni staną się celem, a zagrożenie okaże się większe, niż się spodziewali.

Najbardziej efektowny W najnowszej części znanej wszystkim fanom serii akcji, Agent IMF Ethan Hunt będzie musiał przejść samego siebie, aby wykonać powierzone mu zadanie. Mission: Impossible ? Rogue Nation to jak dotąd najbardziej efektowny i dopracowany pod względem kaskaderskim film pięcioczęściowej sagi. Na sierpniowej premierze w kinach IMAX fani serii będą zaskoczeni tym, co przygotowali dla nich twórcy w najnowszej odsłonie. Ekstremalne popisy kaskaderskie przebiją wszystko, co do tej pory mogli widzieć miłośnicy kina sensacyjnego. Odtwórca głównej roli Tom Cruise to także jeden z tych aktorów, który większość swoich kaskaderskich popisów wykonuje samodzielnie, dlatego widzowie zobaczą go nie tylko walczącego, strzelającego i prowadzącego brawurowo samochód. Cruise zdecydował się także wykonać bardzo niebezpieczny lot samolotem trzymając się drzwi maszyny od? zewnątrz! To jednak nie wszystko, bo na największych kinowych ekranach kina IMAX widzowie będą właściwie tuż za Huntem w każdym z jego niebezpiecznych wyczynów. Krystalicznie czysty obraz zabierze kinomanów na skrzydło Jumbojeta, do środka wodnej turbiny i sali tortur, polującego na agentów Syndykatu. Nowoczesny system dźwiękowy sprawi, że każdy oglądający znajdzie się w samym centrum wydarzeń tej produkcji, która jest naładowana akcją od pierwszej do ostatniej minuty. Mission: Impossible - Rogue Nation zbierze również dobrze znaną i stałą grupę agentów. Na ekranie fani zobaczą m.in. Jeremy?ego Rennera (Avengers: Wiek Ultrona), Vinga Rhamesa (Mission: Impossible ? Ghost Protocol), Simona Pegga (Star Trek: W ciemność) i oczywiście wspomnianego wcześniej Toma Cruise?a. Najlepsza agencja wywiadowcza będzie ścigana przez najlepszą grupę zabójców, dlatego Mission: Impossible ? Rogue Nation trzeba zobaczyć w najlepszej możliwej technologii filmowej IMAX już 7 sierpnia!

Łowca staje się zwierzyną W najnowszej części serii Mission Impossible, Hunt i spółka zmierzą się z Syndykatem, który będzie ich najpotężniejszym jak dotąd przeciwnikiem. Szkolona do likwidacji takich agentów jak Ethan grupa Syndykat jest niewidzialna, nietykalna i ?nieśmiertelna?. Wie wszystko o głównych bohaterach i nie spocznie, póki nie skreśli każdego nazwiska ze swojej listy. To może być ostatnia misja drużyny agenta Hunta.

Premiera filmu Mission: Impossible ? Rogue Nation we wszystkich kina IMAX (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) od 7 sierpnia. Film także na ekranach kin Cinema City w całej Polsce (w wersji 2D) i salach ŠKODA 4DX? w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bonarka Kraków) i Cinema City Felicity (Lublin) również w wersji 2D.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz