Najsłynniejszy płatny zabójca został dziadkiem! Oficjalny polski plakat filmu ?Lato w Prowansji?

Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

Był już płatnym zabójcą (?Leon zawodowiec?, ?Nikita?), mistrzem freedivingu (?Wielki błękit?), zagubionym w czasie rycerzem (?Goście, goście?) i mistrzem kuchni (?Faceci od kuchni?). Teraz przyszedł czas na zasłużoną emeryturę i najbardziej wymagającą rolę ze wszystkich dotychczasowych. Jean Reno w filmie ?Lato w Prowansji? wcielił się bowiem w rolę ekscentrycznego dziadka, który zabiera swoje niepokorne wnuki na wakacje do jednego z najpiękniejszych zakątków Europy. Nie będą to jednak kolejne wakacje spędzone w towarzystwie smartfonów, tylko prawdziwa szkoła życia i uczuć. Ciepło zrobi się nie tylko w powietrzu, ale przede wszystkim w sercach.

?Lato w Prowansji? w kinach od 26 czerwca

Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie ? słonecznej Prowansji. Za kamerą scenarzystka wielkiego dzieła Ridleya Scotta ? ?1492 ? Wyprawa do raju?. W roli ekscentrycznego dziadka, który parze zbuntowanych nastolatków daje prawdziwą szkołę życia (i uczuć) ? niezawodny Jean Reno (?Faceci od kuchni?, ?Leon zawodowiec?).

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami ? nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz