Najnowszy Pitbull będzie filmową trylogią! Ruszają zdjęcia do kolejnych części!

Producenci hitu Pitbull. Nowe porządki mają dla widzów doskonałe wieści. Film, który obejrzało w Polsce już ponad 1 276 000 widzów, będzie miał swoje kinowe kontynuacje. Już wiosną 2016 roku ruszą zdjęcia do dwóch kolejnych filmów. Pitbull zapowiadany jest jako kinowa trylogia, której fabuła zaskoczy widzów na całej linii. Szczegóły trzymane są w tajemnicy, reżyser Patryk Vega zdradza jedynie, że tym razem zrobił jeszcze odważniejszy krok, na który nikt w polskich kinach się nie ośmielił! Opowieść powinna zachwycić zarówno fanów twórczości reżysera, jak i porwać nowych widzów, zwłaszcza kobiecych.

Popularność nowego ?Pitbulla? i satysfakcja z tego, jak pozytywne reakcje budzi u widzów, przekonały nas, że stworzenie filmowej trylogii jest znakomitą decyzją naszego studia produkcyjnego. Traktujemy to jako twórcze wyzwanie i czynimy ogromne starania, by wraz z kolejną częścią oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film. Możemy zdradzić, że tym razem będzie to absolutnie wyjątkowe spojrzenie na gatunek policyjny, na które nikt w Polsce jeszcze się nie odważył. Mamy silne przeświadczenie, że to, co w dzisiejszym świecie decyduje o powodzeniu filmu, to przede wszystkim doskonale opowiedziana historia. Fanom ?Pitbulla? i tym razem gwarantujemy, opartą w 100% na dokumentacji, znakomitą rozrywkę, pełną napięcia połączonego z charakterystycznym dla marki poczuciem humoru. Jednocześnie głęboko wierzymy, że nasz nowatorski pomysł na film przeciągnie do kin liczne rzesze nowych fanów. A wszystko za sprawą wyjątkowego bohatera, jakiego w kinie jeszcze nie było? - mówi Patryk Vega.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zdjęć do dwóch nowych filmów producenci informują, że "Pitbull. Nowe porządki" zyskuje kolejnych widzów w Polsce i kontynuuje swoje zagraniczne tournée. Na uroczystej premierze filmu w Stanach Zjednoczonych, w Pickwick Theatre w Chicago, sala była wypełniona po brzegi, a bilety zostały wyprzedane na najbliższy tydzień. Po pokazie dominowały opinie, że to najlepszy polski film prezentowany w ostatnich latach w USA. Poza Chicago film można obejrzeć w kinach w Nowym Jorku.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz