Najnowszy film Woody?ego Allena i ?Dawca pamięci? na ekranach kin sieci Multikino

Już 22 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: najnowszy film Woody?ego Allena ?Magia w blasku księżyca? oraz ekranizację światowego bestsellera Lois Lowry - ?Dawca pamięci?.

Nowy projekt Woody?ego Allena! Po spektakularnej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy i sentymentalnym powrocie do USA, jeden z najwybitniejszy reżyserów w historii kina zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. W doborowej obsadzie ?Magic in the Moonlight?, tradycyjnie dla mistrza, doskonali aktorzy, na czele z Colinem Firthem ? zdobywcą Oscara za rolę w niezapomnianym hicie ?Jak zostać królem?. Zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody, mistrz kina i geniusz komedii ? Woody Allen, przedstawia następcę fenomenalnych ?Blue Jasmine? i ?O północy w Paryżu?. Chociaż szczegóły dotyczące nowego obrazu reżysera, tradycyjnie dla twórcy, pozostają objęte tajemnicą; wiadomo już, że akcja filmu będzie rozgrywać się we Francji, w latach 30. ubiegłego stulecia. Znana jest również obsada ?Magic in the Moonlight?, w której ? jak zwykle u Allena ? popis najwyższej klasy aktorstwa gwarantuje prawdziwa plejada znakomitości. A wśród nich, m.in. zdobywcy Oscarów: Colin Firth (?Jak zostać królem?) i Marcia Gay Harden (?Pollock?), dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jacki Weaver (?Poradnik pozytywnego myślenia?, ?Królestwo Zwierząt?), brytyjski aktor, pisarz i reżyser Simon McBurney (?Szpieg?) oraz nominowane do Złotego Globu Eileen Atkins (?Godziny?) i Emma Stone, jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd młodego pokolenia (?Służące?, ?Łatwa dziewczyna?).

Ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i? kolory wystąpiły ikony Hollywood ? wielokrotni zdobywcy Oscarów i Złotych Globów, Meryl Streep i Jeff Bridges, a także: była żona Toma Cruise?a ? Katie Holmes, piosenkarka Taylor Swift, gwiazdor ?Czystej krwi? ? Alexander Skarsgard oraz para kinowych przystojniaków ? Cameron Monaghan (?Shameless ? Niepokorni?) i Brenton Thwaites, czyli Książę Phillip z disnejowskiej ?Czarownicy?. Nastoletni Jonas (Brenton Thwaites) dorasta w utopijnym świecie przyszłości, gdzie nie istnieją cierpienie i ból, wojny ani krwawe rewolucje. W epoce, w której zapomniano, jak się kocha, odróżnia barwy i podejmuje wybory. Nieoczekiwanie, Jonas zostaje wytypowany jako kandydat na Odbiorcę Wspomnień ? jedyną osobę w społeczności, która przechowuje pamięć po dawnych czasach. W szkoleniu pomaga mu tajemniczy mężczyzna, nazywany Dawcą Umysłów (Jeff Bridges). W trakcie nauki Jonas odkryje wstrząsający sekret przeszłości, który zburzy mozolnie budowany ład świata i ściągnie na niego i jego najbliższych wielkie niebezpieczeństwo.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz