Najnowsza produkcja Blomkampa na specjalnych pokazach w Cinema City już 11 marca!

Uznany za najlepszego twórcę science-fiction ostatnich lat, Neil Blomkamp znów zachwyci nas swoją niezwykłą wizją przyszłości. Jego nowy obraz Chappie to konwersja wszystkich zagrożeń rozwoju cywilizacyjnego, zamknięta w historii o nietypowym androidzie. Wspaniałe efekty specjalne, gwiazdorska obsada, rewelacyjny scenariusz - wszystko w jednym nietuzinkowym filmie na przedpremierowych pokazach w Cinema City!

11 marca we wszystkich kinach Cinema City odbędą się specjalne pokazy przedpremierowe filmu Chappie. Opowieść o wzruszającym robocie to niesamowity pomysł wizjonerskiego reżysera z RPA na pokazanie po raz kolejny problemów naszego świata. Twórca takich filmów jak Dystrykt 9 i Elizjum przyzwyczaił nas do niezwykłego podejścia do tego gatunku, gdzie eleganckie statki kosmiczne zamienia na slumsy, a broń laserową na zacinające się karabiny pneumatyczne. Obecnie reżyser przygotowuje się do nakręcenia remake?u drugiej części Obcego, a Chappie to jego najnowsze ?dziecko?.

Tytułowy Chappie to robot, który jako pierwszy w produkcji androidów policyjnych zaczyna ?odczuwać?. Staje się o tyle niebezpieczny, że jego sposób interpretacji wojny pomiędzy gangami, a policją może na zawsze zmienić bieg tego konfliktu w Johannesburgu. Maszyna w końcu musi opowiedzieć się po jednej ze stron! W filmie zobaczymy m.in. Hugh Jackmana, Sigourney Reaver, a także gwiazdy muzyki elektronicznej, duet Die Antwoord. W rolę Chappiego wcielił się uwielbiany przez Blomkampa, Sharlto Copley. Tylko w Cinema City na specjalnych pokazach przedpremierowych będzie można zobaczyć najbardziej wyjątkową produkcję science-fiction tego roku. Czy maszyna może mieć serce? Dowiecie się tego już 11 marca w sieci kin Cinema City!

Sprawdź godzinę seansu w Twoim kinie i kup bilet na stronie http://cinema-city.pl/chappie.

Pokazy przedpremierowe filmu Chappie odbędą się 11 marca we wszystkich kinach Cinema City w 2D. Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz