Najmniejszy superbohater na największym kinowym ekranie IMAX!

17 lipca w kinach IMAX wzrost nie będzie miał żadnego znaczenia. Na wielkim ekranie pojawi się malutki, ale potężny superbohater Ant-Man! Mimo swojego niewielkiego wzrostu jest jednym z najmocniejszych bohaterów komiksowego wydawnictwa Marvel. W nieskazitelnej jakości obrazu i dźwięku ?Człowiek Mrówka? nabierze jeszcze ?większego? wyrazu!

Mały, ale wariat! W najbliższy weekend do kin IMAX trafi jedna z najciekawszych postaci jakie stworzyło studio Marvel. Władający supersiłą, nowoczesnym kombinezonem i armią mrówek Ant-Man porwie serca wszystkich fanów komiksów i miłośników kina akcji. Pozornie nic nie znaczący bohater, stanie się jednym z najważniejszych elementów uniwersum Marvela, a także brakującym elementem układanki w historii Avengers. Gdy Scott Lang ? bo tak nazywa się bohater założy swój strój, zostanie wsparty nie tylko przez technologię profesora Pyma, ale także technologię IMAX. W najlepszej jakości obrazu i dźwięku pojedynki, ciągle zmieniających swój rozmiar bohaterów, nabiorą zupełnie nowej jakości. Dzięki nieskazitelnie czystemu obrazowi, nawet dziecięca kolejka stanie się przerażającym niebezpieczeństwem. Automatycznie kalibrujący się system dźwiękowy sprawi, że widzowie będą mieli wrażenie jakby sami korzystali ze specjalnej zbroi, pozwalającej zmniejszać się do wielkości mrówki, a na wielkim ekranie IMAX owady będą miały rozmiary najwyższych wieżowców. W roli głównej twarz znana z najlepszych hollywoodzkich komedii, czyli Paul Rudd, który brał udział także w tworzeniu scenariusza do tej historii. Na planie dołączyli do niego także Evangeline Lilly (Lost), Corey Stroll (The Strain), Michael Pena (Gangster Squad) i Michael Douglas (Wielki Liberace). Nowy bohater to wielkość i siła pędzącego pocisku z umysłem charyzmatycznego i świetnie wyszkolonego złodzieja. 17 lipca we wszystkich kinach IMAX widzowie nabiorą szacunku do najmniejszego przedstawiciela wydawnictwa Marvel!

Silny jak pędzący pocisk Nowa produkcja Marvlea pt. Ant-Man opowiada historię jednego z najmniej znanych choć najważniejszych członków słynnej grupy mścicieli: Avengers. Pod kryptonimem Człowieka-Mrówki kryje się świetnie wyszkolony i uzdolniony złodziej Scott Lang, który brał udział w najbardziej znanych oszustwach w USA. Teraz jego umiejętności przydadzą się na zupełnie innym polu. Geniusz i naukowiec Hank Pym zrekrutuje Scotta do tajemniczego projektu, który da mu nadludzkie możliwości i siłę na miarę Kapitana Ameryki, czy Iron Mana. Wszystko po to, aby w największym skoku w swojej karierze Lang uratował ludzkość i cały świat

Ant-Man to niepowtarzalne i bardzo wyjątkowe kino rozrywkowe. Najbardziej nietuzinkowy superbohater Marvela wreszcie samodzielnie zaprezentuje się na srebrnym ekranie. 17 lipca w walce ze złem wzrost nie będzie miał żadnego znaczenia na największych kinowych ekranach IMAX!

Premiera filmu Ant-Man odbędzie się we wszystkich kinach IMAX (Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań) 17 lipca. Premiera filmu także w salach ŠKODA 4DX? w Cinema City Arkadia, Cinema City Bonarka i Cinema City Felicity, oraz na ekranach wszystkich kin Cinema City w całej Polsce również od 17 lipca.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl/imax oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz