Najlepsze przyjaciółki – „Love Rosie”

Nie każdą super koleżankę można nazwać przyjaciółką. Przyjaźń to jedno z najcenniejszych i najtrwalszych uczuć, które może połączyć dwie dziewczyny. Chłopaków można zmieniać jak rękawiczki, ale najlepszą przyjaciółkę ma się tylko jedną. To ona jest powiernikiem wszystkich sekretów i nie musi o nic pytać, żeby wiedzieć jak pomóc czy doradzić. Czy przyjaciółka pomoże Rosie dostrzec, że między nią a Samem rodzi się niezwykłe uczucie? Od 5 grudnia ?Love Rosie? w kinach w całej Polsce.

Pierwszą osobą, do której Rosie zwraca się ze swoimi radościami i problemami jest Ruby. To z nią Rosie przeżywa wszystkie swoje miłosne perypetie. Mogą godzinami rozmawiać przez telefon, a dodatkowo wysyłać do siebie jeszcze smsy i maile. Ruby nie musi o nic pytać by wiedzieć jak czuje się jej przyjaciółka i o czym myśli. Dziewczyny uwielbiają spędzać ze sobą czas, bez względu na to czy jest to wspólna impreza, czy zajadanie smutków lodami.

Producentom filmu zależało na tym, aby w ?Love, Rosie? zagrali fajni, nieopatrzeni aktorzy, dlatego u boku Lily Collins pojawia się Jaime Winstone. Miedzy dziewczynami natychmiast wytworzyła się chemia.

Winstone pochodzi z aktorskiej rodziny, jej ojciec Ray Winstone jest bardzo popularny w Wielkiej Brytanii, widzowie mogą pamiętać go między innymi z filmów takich jak: ?Noe: Wybrany przez Boga? czy ?Królewna Śnieżka i Łowca?. Ona sama ma za sobą kilka ról na wielkim ekranie, jednak to udział w ?Love Rosie? przyniesie jej sukces.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz