?Najlepsze najgorsze wakacje? okiem aktorów

W pierwszych dniach jesieni, w polskich kinach pojawi się nowa komedia producentów ?Juno? i scenarzystów ?Spadkobierców?, która ożywi wakacyjne wspomnienia. Aktorzy filmu ?Najlepsze najgorsze wakacje? specjalnie dla nas, mówią o tym, czego możemy się spodziewać na ekranach.

?Ten film poprawi Wam humor!? ? powiedział Steve Carell, który w komedii Nata Faxona i Jima Rasha wcielił się w jedną z najmniej sympatycznych postaci w swojej karierze. ?Ta komedia ma w sobie wakacyjną energię?, dodaje odtwórca roli Trenta.

Allison Janney, którą na ekranie zobaczymy jako rozgadaną Betty, podkreśla, że ten film, ma niezwykłą moc ?przywoływania najlepszych wspomnień?.

?Jest w nim swoisty, słodki smutek.? ? zauważa Maya Rudolph, która w filmie wciela się w szefową aquaparku Caitlin. ?Uwielbiam w nim to, ż Z kolei nastoletnia Anna Sophia Robb, czyli filmowa Susanna dodaje, że ?w znakomicie napisanych postaciach, przejrzymy się jak w lustrze i zobaczymy swoich znajomych?.e oglądając go, można wrócić do czasów dzieciństwa.?

Komedia ?Najlepsze najgorsze wakacje? w kinach już 27 września.

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz