Najlepsze lato w życiu Jean’a Reno w polskim zwiastunie ?Lata w Prowansji?

2 kilometry od najbliższego miasta i 10 kilometrów od kina, ale za to w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi! Na takie właśnie wakacje niezawodny Jean Reno zabierze swoje uzależnione od smartfonów wnuki. Wszystko to w pełnej ciepła i humoru komedii ?Lato w Prowansji?. Zobaczcie jak wygląda najlepsze lato w życiu emerytowanego Leona zawodowca w oficjalnym polskim zwiastunie filmu.

?Lato w Prowansji? w kinach od 26 czerwca

Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie ? słonecznej Prowansji. Za kamerą scenarzystka wielkiego dzieła Ridleya Scotta ? ?1492 ? Wyprawa do raju?. W roli ekscentrycznego dziadka, który parze zbuntowanych nastolatków daje prawdziwą szkołę życia (i uczuć) ? niezawodny Jean Reno (?Faceci od kuchni?, ?Leon zawodowiec?).

[youtube height="HEIGHT" width="WIDTH"]https://www.youtube.com/watch?v=50F7f-vQOZg[/youtube]

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami ? nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

 Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz