Najgorętsza premiera tego roku w Cinema City na Walentynki!

13 lutego w kinach Cinema City rusza najbardziej elektryzująca premiera tego roku. "50 Twarzy Greya" to długo oczekiwana adaptacja głośnego bestsellera, do której casting oblało mnóstwo znanych męskich gwiazd Hollywood. Pan Grey wkrótce otworzy swoje drzwi dla wszystkich Pań w Polsce, a w Cinema City wystartowała już przedsprzedaż biletów!

Cinema City zaprasza 13 lutego wszystkie Panie na spotkanie w 4 oczy z hipnotyzującym Christianem Greyem, na które już teraz można kupować bilety. Premiera ekranizacji słynnej powieści erotycznej to wielkie wydarzenie w świecie kina. Najpierw fanki powieści i krytycy czekali na zwiastun, a także ogłoszenie daty premiery ? teraz wiadomości o pierwszych seansach powodują u wszystkich kinomaniaczek szybsze bicie serca i drżenie rąk. Film został bardzo skrupulatnie przygotowany i można spodziewać się po nim nie tylko zmysłowych, ale też odważnych scen znanych z książki. Dodatkowa atrakcją jest fakt, że rola główna przez długi czas nie była obsadzona. Zrezygnowali z niej tacy przystojniacy jak Colin Farrell (Pamięć Absolutna), czy Charlie Hunnam (Synowie Anarchii). Ostatecznie w Christiana Greya wcielił się Irlandczyk znany z brytyjskiego serialu kryminalnego Upadek ? Jamie Dornan. 13 lutego będzie nie tylko najgorętszą, ale na pewno najbardziej popularną premierą tego roku ? dlatego warto zaopatrzyć się w bilety już teraz w kinach Cinema City lub przez stronę http://cinema-city.pl/showFeatInfo?featureCode=0698S2R!Premiera "50 Twarzy Greya" stanie pod znakiem zimnych dreszczy i niezwykłych filmowych emocji. Premiera filmu "50 Twarzy Greya" odbędzie się we wszystkich 31 kinach Cinema City już 13 lutego.

Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android.

Źródło: informacja nadesłana


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz